Королева Швеції відвідала будівельний майданчик дитячого будинку «Наші діти» - першого в Києві центру сімейного типу для безпритульних дітей

Королева Швеції відвідала будівельний майданчик дитячого будинку «Наші діти» - першого в Києві центру сімейного типу для безпритульних дітей

Королева Швеції Сільвія та її донька принцеса Мадлейн відвідали будівельний майданчик дитячого будинку «Наші діти», - першого в Києві центру сімейного типу для безпритульних дітей.

Королева Швеції Сільвія зазначила, що дізналася про проект через представництво всесвітнього дитячого фонду у Німеччині і була вражена цим проектом, «оскільки факт, що це буде дім для 80-ти дітей справив на мене велике враження, і це справді дуже великий район з великою кількістю населення», - сказала королева. При цьому королева сказала: «Я щаслива бачити, що у вас є така чудова команда, у якої є досвід, знання, сміливість втілювати цей проект. Я щаслива, що ви робите дитинство дітей щасливим, і у вас є такі віддані люди, які мають всі знання, досвід. «Маєте підтримку неурядових організацій, які надають гроші, і всі перешкоди, які є на шляху цього проекту, будуть скоро вирішені і в недалекому майбутньому ми побачимо проект, втілений у життя», - сказала Королева Сільвія.

Створенням пілотного проекту Центру надання соціально-психологічної допомоги безпритульним дітям займається фонд структурного осередку Німецько-польсько-українського товариства в Україні. Як повідомила голова осередку Барбара Монгейм, гроші для будівництва та утримання Центру вже зібрано фондом. Наразі ініціативна група домагається дозволу на будівництво та користування прилеглою земельною ділянкою у київської міської влади, без чого не може розпочати будівництво Центру, ідея і проект якого розроблені декілька років тому. За словами голови осередку, після вирішення цих проблем можна буде починати будівництво першого будинку для Центру, в якому розміститься 32 дітей. Надалі у Центрі планують виховувати 80 дітей.

Кошти до фонду передала також королева Сільвія, однак сума внеску не розголошується.