16 сиріт, дітей із малозабезпечених та неповних родин стали студентами ВНЗ столиці

16 сиріт, дітей із малозабезпечених та неповних родин стали студентами ВНЗ столиці

Шістнадцятеро сиріт, дітей із малозабезпечених та неповних родин — випускників шкіл Подільського району — стали студентами вищих навчальних закладів столиці. Їхня мрія реалізувалася завдяки соціальному проектові “Стипендія голови Подільської районної у місті Києві ради”.

Як розповів керівник Подільського району Євген Романенко на прес-конференції в УНІАН, цю програму започатковано з його ініціативи. Адже під час прийомів громадяни не раз просили надати можливість талановитим дітям, котрі не мають фінансової змоги, вступити до університетів чи академій. Так, Євген Олександрович у червні надіслав листи ректорам майже всіх вузів Києва із закликом виділити кілька бюджетних місць для навчання здібної молоді вказаних вище категорій. Подільська райдержадміністрація своєю чергою зобов’язалася надати всі умови для проходження виробничої практики майбутнім випускникам, а також працевлаштувати їх. На це відгукнулися Відкритий міжнародний університет розвитку людини “Україна”, Інститут підготовки кадрів промисловості, Інститут реклами, Український фінансово-економічний інститут, Інститут економіки і права “Крок” та Міжрегіональна академія управління персоналом. Пан Євген розповів: щоб уникнути будь-якої корупції, кандидатів у спудеї рекомендували вчителі юних подолян спеціально створеній громадській раді, а та вже вирішувала, кому допомогти.

Подільська влада планує домовитись з керівниками найбільших підприємств району, аби ті взяли дітей під свою опіку: виплачували їм стипендію, а потім прийняли на роботу молодих спеціалістів. У перспективі планується залучити до програми інші вузи та допомогти більшій кількості дітей. До слова, минулого тижня Євген Романенко надіслав листа Київському міському голові Леонідові Черновецькому з пропозицією започаткувати таку практику й у інших районах столиці.