Триває набір молоді, яка поїде в ПАР

Триває набір молоді, яка поїде в ПАР

Український національний комітет з підготовки делегації молоді України до участі у 17 Всесвітньому фестивалі молоді та студентів (УНКП), поділяючи принципи Всесвітньої Федерації Демократичної Молоді (ВФДМ), оголошує про початок формування делегації України для участі у роботі 17 Всесвітнього фестивалю молоді та студентів, який відбудеться у Преторії (Південно-Африканська Республіка) з 13 по 21 грудня 2010 року.

Відповідно до принципів ВФДМ склад делегації України буде сформований на добровільній основі з представників молоді та студентів, що поділяють мету проведення фестивалю, водночас, до складу делегації не можуть входити представники молодіжних організацій, які обстоюють расистську, фашистську чи нацистську ідеологію або захищають дискримінацію у будь-якій формі.

Зважаючи на те що у 17 Всесвітньому фестивалі молоді та студентів запланована участь близько 30 000 молоді з усіх континентів світу, бажаючі узяти участь у складі делегації України повинні заповнити анкету учасника делегації та надіслати її до 10 жовтня 2010 року на офіційну електронну адресу УНКП e-mail: [email protected] (анкета у додатках).

До 15 жовтня 2010 року УНКП визначиться зі складом делегації та надасть електронні відповіді на всі отримані листи.

Учасники делегації України після оприлюднення складу офіційної делегації повинні до 1 листопада 2010 року перерахувати на розрахунковий рахунок УНКП кошти за участь у 17Всесвітньому фестивалі молоді та студентів у розмірі 14 470 (чотирнадцять тисяч чотириста сімдесят) гривень, що покривають витрати на переліт, трансфер з аеропорту до місця проведення, проживання та харчування, транспортне забезпечення під час офіційних заходів, комплект офіційної форми делегації, медичну страховку та інше.

УНКП забезпечує візову підтримку членів делегації в консульському відділі Посольства ПАР у Києві. Для оформлення візи потрібні такі документи: дійсний закордонний паспорт; 2 фотографії паспортного розміру; заповнена візова заява, яку можна отримати у УНКП. Вартість візи – 37 дол. США.

Під час проведення 17 Всесвітнього фестивалю молоді та студентів учасники візьмуть участь у яскравому феєричному відкритті фестивалю, дискусійних заходах, семінарах та пленерах, зможуть узяти участь у телевізійних дебатах, ознайомляться з етнокультурним різноманіттям ПАР, відвідають різні регіони країни.