Американська програма розвитку дітей в Україні

Американська програма розвитку дітей в Україні

Як повідомляє прес-служба Державної соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді, Ровеньківським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, що на Луганщині, в рамках служби соціальної підтримки сім’ї відкрито центр надання соціальних послуг сім’ям з дітьми раннього та дошкільного віку, що опинились в складних життєвих обставинах. Робота центру буде організована за Програмою агентства США з Міжнародного Розвитку «Родина для дитини», яку реалізує організація Холт Інтернешнл.

Метою програми є створення комплексної системи виховання та розвитку дітей дошкільного віку із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, проведення терапевтичних занять, спрямованих на соціально-емоційний розвиток дитини, підтримку почуттів дитини, спроможність вирішувати проблеми, встановлення ефективних стосунків з дітьми та дорослими. Виконання цієї мети можливе у системній роботі з дітьми, проведенні терапевтичних занять, тренінгів, семінарів та практичних порад для батьків, відвідуванні сімей на дому.

До роботи з батьками та дітьми будуть залучатися психолог Ровеньківського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та волонтери-студенти Ровеньківського факультету Луганського національного педагогічного університету ім. Т.Шевченка.

До початку роботи центру проведено ремонт приміщення, виготовлені меблі, придбано обладнання, іграшки та методичні матеріали для проведення корекційної роботи, розвиваючих занять та тренінгової роботи з дітьми та батьками.