Діти звертаються до Генасамблеї ООН

Автор
Діти звертаються до Генасамблеї ООН

Учасники 9-го Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще», який пройшов у «Артеку», члени української делегації Генасамблеї Міжнародної громадської організації «Всесвітня дитяча ліга націй» вручили Прем'єр-міністрові України Миколі Азарову прийняте цією організацією звернення до Генасамблеї ООН та глав урядів країн світу.

Звернення передано в середу, 15 вересня, під час зустрічі Прем'єр-міністра України Миколи Азарова з учасниками 9-го Міжнародного дитячого фестивалю «Змінимо світ на краще" та членами української делегації Генасамблеї МГО «Всесвітня дитяча ліга націй». Участь у зустрічі взяв Міністр України у справах сім'ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін.

Членів української делегації турбують проблеми недотримання положень Конвенції ООН про права дитини в різних країнах, погіршення екології планети, расизм та рабство, міжнародні та військові конфлікти. Діти виступають за створення ефективної міжнародної системи обміну досвідом між дітьми в галузі захисту та реалізації їхніх прав та проведення різноманітних заходів з метою розвитку дружби між дітьми різних країн.

Микола Азаров пообіцяв, що Уряд приділятиме значну увагу цьому руху та всіляко підтримуватиме «Артек».

Глава Уряду підтримав ініціативу дітей про збільшення кількості путівок, які купуватимуться за державний рахунок, для дітей-сиріт і вихованців дитбудинків та інтернатів.

Крім того, Микола Азаров доручив Міністерству освіти і науки виділити кошти на створення сайту для української делегації Всесвітньої дитячої ліги націй.