Українська молодь збирається до Південно-Африканської Республіки

Українська молодь збирається до Південно-Африканської Республіки

Українські хлопці та дівчата готуються до 17-го Всесвітнього Фестивалю молоді та студентів, який цього року відбудеться в Преторії, столиці Південно-Африканської Республіки, та пройде з 13 по 23 грудня.

Організатор Фестивалю – Всесвітня Федерація демократичної молоді, проводить даний захід кожні чотири роки в різних країнах світу.

Мета заходу – об’єднання молоді заради миру на Землі, дотримання прав та свобод людини, нетерпимість до насильства, расизму, нацизму.

Цього року в роботі Фестивалю приймуть участь офіційні делегації більш ніж 100 країн світу, чисельністю понад 30 000 чоловік.

Українська молодь є незмінним учасником даного заходу з моменту його започаткування. Делегація української молоді різних політичних поглядів приймала участь і в останніх трьох Фестивалях: 1997 – Гавана, Куба; 2001 – Алжир; 2005 – Каракас, Венесуела.

Задля успішної участі української делегації, ініціативною групою молодіжних організацій, за підтримки Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, утворюється офіційний Український Національний підготовчий комітет.

Ініціативна група молодіжних організацій запрошує прийняти участь в роботі Комітету студентські та молодіжні організації, що не сповідують культу расизму, дискримінації, насильства чи нацизму.

Заявки на участь можна надсилати до 15 вересня 2010 року на електронну адресу: [email protected] та звертатися за телефонами до координаторів підготовчого комітету: 068 851 51 62, 068 704 47 47, факс 044 463 5696.

Після закінчення прийому заявок відбудеться перше організаційне засідання Комітету, на якому буде обрано керівництво та сформовано План заходів по підготовці до участі в роботі Фестивалю.