Молодь обирає здоров’я
- Автор
- Дата публикации
![Молодь обирає здоров’я](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/a/64/c97cd9b8-02edf4c0308791ec8fa976beb7b4364a.jpg?v=7184_1)
З 2 по 4 вересня 2010 року в Одесі на базі Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода гвардія» проходить Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я».
Проводять захід Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки України.
Метою фестивалю є популяризація, пропаганда та формування здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед дітей і молоді, розвиток творчих здібностей молоді.
Це заключний етап фестивалю. До того він проходив з грудня по квітень у всіх містах та районах області, в якому на всіх етапах взяли участь понад 5000 учасників віком від 10 до 25 років. Серед них - учні, студенти, представники громадських організацій.
Переможці районних, міських етапів візьмуть участь в обласному етапі фестивалю.