Як вберегти дітей від наркоманії?

Як вберегти дітей від наркоманії?

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту пропонує створити та впровадити Національний моніторинг ефективності виконання законодавства у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів. Таку пропозицію було озвучено на розширеному засіданні колегії Генеральної прокуратури України з питань стану дотримання законодавства у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, яке відбулося 26 серпня 2010 року.

У засіданні колегії, де було проаналізовано стан дотримання законодавства у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, взяли участь заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Анатолій Домашенко, заступник Міністра Світлана Толстоухова, директор департаменту молодіжної політики Міністерства Ігор Хохич, начальник відділу формування здорового способу життя департаменту молодіжної політики Вікторія Сановська.

Анатолій Домашенко у своєму виступі проаналізував стан справ із зазначеного питання. З метою ефективного запобігання розповсюдження наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів заступник Міністра вніс пропозиції до рішення колегії Генеральної прокуратури України. Зокрема, запропоновано розробити та впровадити єдину державну статистику щодо стану виконання державних цільових програм у сфері протидії наркоманії; створити та впровадити Національний моніторинг та оцінку ефективності виконання законодавства у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів; cтворити у кожному регіоні України центри ресоціалізації наркозалежної молоді; розробити програми з підготовки спеціалістів з реабілітації наркозалежної молоді для роботи у центрах ресоціалізації наркозалежної молоді; розробити національні засади ідеології формування здорового способу життя населення України.

Окрім цього, було запропоновано передбачити у державному бюджеті кошти на систематичне проведення інформаційно-рекламних кампаній з метою інформування населення, зокрема дітей та молоді, для всіх профільних міністерств.