Не допустити неякісної освіти. Заява прес-служби МОН

Не допустити неякісної освіти. Заява прес-служби МОН

МОН України постійно контролює якість освітніх послуг, що надаються навчальними закладами, рівень організації навчального процесу та здійснює перевірки відповідності діяльності навчальних закладів вимогам законодавства у сфері освіти. За порушення ліцензійних умов надання освітніх послуг та чинного законодавства, Державною акредитаційною комісією припинено освітню діяльність чи анульовано ліцензію ряду вищих навчальних закладів або їхніх філій. Проте, за повідомленнями з місць, існує ймовірність діяльності таких закладів, які продовжують проводити набір абітурієнтів та вступні іспити.

МОН звертається до всієї громадськості, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування з проханням інформувати про випадки незаконної діяльності навчальних закладів, щоб уникнути в подальшому непорозумінь з боку ошуканих абітурієнтів, студентів та батьків.

Детальну інформацію про такі навчальні заклади можна довідатися на нашому сайті та за тел. 246-38-08, 246-38-09, 246-38-04.

За цими ж телефонами та телефоном "гарячої лінії" (486-13-16) можна повідомити про виявлені порушення у вашій місцевості.