Дорогі випускники!
- Автор
- Дата публикации
![Дорогі випускники!](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/c/35/5ff5a575-8be95d3aa4ef730e59adb944cf62a35c.jpg?v=7153_1)
Наша рідна Україна не може відставати від передових рубежів світового прогресу, від сучасного наукового розвитку, якщо хоче відчувати себе справді повноцінною державою. У цих намаганнях найпершу надію покладаємо ми на Вас — молодь.
Вчителі, педагоги передали Вам знання з багатьох наук, які допомагатимуть у майбутньому опанувати секрети різних професій при подальшому Вашому навчанні чи розгадувати секрети різних спеціальностей вже у професійному житті. .
Перед Вами, наша юнь, не лише щастя перших успіхів, усвідомлення своєї сили й енергії, але й випробування, без яких не можливо пройти шлях, що називається життям. Ви самі є майбутнім нашої незалежної України, й у ваших руках ї подальша доля, можливість реалізувати ті надії і сподівання, які є у нас, ваших батьків, які були у старших поколінь.
Тож бажаємо Вам реалізації заповітних мрій, самоутвердження у науці і в праці. Будьте оптимістами, ініціативними, наполегливими у досягненні своїх цілей!
Міністр С.М. Ніколаєнко