Як правильно обрати засіб для інтимної гігієни: поради, які потрібно знати кожній жінці

Автор
Як правильно обрати засіб для інтимної гігієни: поради, які потрібно знати кожній жінці

Ми, жінки, — різні, але зараз нас об’єднує піклування про себе, своє здоров’я та красу. З кожним роком все більше жінок досягають успіхів у бізнесі, здобувають топові місця в компаніях міжнародного рівня. Ми успішно поєднуємо кар’єру з родиною. І одне залишається незмінним, не дивлячись на те, що світ змінюється — турбота про себе та здоровий спосіб життя вийшли на перший план.

Сьогодні невід'ємна частина засобів на нашій ванній поличці — продукти для інтимної гігієни. Перед тим як купити той чи інший продукт, ми вчитуємось в етикетки. Тому що знаємо: якісні засоби — не обов'язково мають коштувати всіх грошей світу, адже головне — необхідні компоненти, які містяться в складах продуктів. Про них, а також про те, як обрати засіб для інтимної гігієни — ми й розповімо більш детально в нашій статті.

біона інтимна гігієна

Яким має бути якісний засіб для інтимної гігієни?

 • До складу засобів не має входити "мило" та лаурилсульфат Na (дерматологічно-несприятлива речовина в силу подразнювальної та знежирюючої дії на шкіру);
 • рН має бути підібраним з урахуванням специфіки організму жінки і функціонального призначення продукту;
 • Як регулятор кислотності має використовуватись необхідна для мікрофлори піхви молочна кислота;
 • Мають використовуватись тільки "м'які" ПАР, які спричиняють менш подразнюючу дію на шкірні покриви і слизові.

Як обрати засіб для інтимної гігієни?

біона

Читати етикетку та звертати увагу на перераховані вище пункти.

біона

Довіряти брендам, які вже зарекомендували себе. Наприклад, для базового догляду ідеально підійде гель "Біона норма" від "Доктор Біокон" для щоденного використання. Засіб також незамінний у критичні дні. Підтримує фізіологічний рівень рН завдяки молочній кислоті; ефективно захищає інтимну зону та сприяє збереженню природної мікрофлори.

біона

Підбирати індивідуальний засіб при виникненні дискомфорту або підвищеної чутливості в інтимній зоні. Саме таким є гель "Біона форте" pH 3,5 від "Доктор Біокон", який містить молочну кислоту, рослинні екстракти та протизапальні компоненти, що не викликають сухості і подразнення. Засіб освіжає, усуває неприємний запах, а також має гіпоалергенні властивості.

правила інтимної гігієни для кожної

Правила інтимної гігієни

 • Не рекомендується застосовувати в ролі засобів для інтимної гігієни звичайні гігієнічні засоби мило або гель. Піна засобів з рH до 7,0, потрапляючи в ділянки піхви, порушує природну рівновагу його мікрофлори;
 • Користуйтеся спеціальними засобами з позначкою "для інтимної гігієни";
 • Проводьте гігієнічні процедури двічі на день;
 • При проведенні гігієнічних процедур рухи повинні бути спрямовані від піхви до анусу. Не використовуйте при цьому губки;
 • Застосовуйте для інтимної гігієни м'які індивідуальні рушники;
 • Вологу піхву після миття не витирають, а промокають, щоб випадково не подряпати ніжні покриви;
 • При користуванні тампонами пам'ятайте: тампон може перебувати в організмі не більше 2-4 годин;
 • Не слід приймати ванну, купатися в басейні або водоймах під час критичних днів.

Неважливо, скільки вам років — 16 чи 50. Головне — турбота і любов до себе. Можливо, ви вже користуєтеся засобами для інтимної гігієни Біона. Можливо, тільки дізналися про них. Але вони завжди будуть у нагоді, адже Біона — це відповідальність і впевненість в безпеці та користі для здоров’я.

Головне — бути здоровою та щасливою жінкою, мамою, дружиною, а про ваше жіноче здоров’я подбають засоби Біона!

Реклама