10 років після перемоги в "Майдан's": Кіровоградщина знову підтвердила статус танцювальної столиці

Автор
10 років після перемоги в "Майдан's": Кіровоградщина знову підтвердила статус танцювальної столиці

Днями завершився масштабний танцювальний конкурс "Танцюй, Кіровоградщина!", приурочений до 10-річчя перемоги Кіровоградщини в популярному телевізійному проєкті "Майдан's".

Проєкт "Танцюй, Кіровоградщина!" був запущений 1 червня цього року і викликав неабиякий резонанс. В ньому взяли участь понад 130 молодих танцюристів із Кропивницького, Олександрії, Бобринця, Вишняківки, Малої Виски та Гурівщини.

Згідно з умовами учасники повинні були затанцювати під неофіційний гімн Кіровоградщини у виконанні Мирослава Кувалдіна (Jonych) і записати свою хореографію на відео.

Танцюй, Кіровоградщина

Урочисте нагородження відбулося на Театральній площі в місті Кропивницький. Всі переможці та учасники отримали обіцяні гарантовані призи, які їм особисто вручив Сергій Ларін, екс-голова Кіровоградської обласної адміністрації (2010-2013). Саме він придумав ідею проекту і втілив її в життя.

10 років після перемоги в "Майдан's": Кіровоградщина знову підтвердила статус танцювальної столиці - изображение №1
10 років тому Кіровоградщина перемогла в популярному проєкті "Майдан's", показавши всій країні професіоналізм, майстерність і прагнення завжди бути першими. Тоді учасники закріпили за собою звання танцювальної столиці України. Ми і зараз вболіваємо за молодь Кіровоградщини, тому придумали і запустили проєкт "Танцюй, Кіровоградщина!", щоб підтримати дітей в їх починаннях і популяризувати їх таланти,

— говорить Сергій Ларін.

Сергій Ларін

Перше місце в конкурсі між собою поділили одразу два колективи — "Роксолана", які стали беззаперечними лідерами глядацьких симпатій і здобули найвищі оцінки журі, а також Professional dance studio - колектив, який найперший надіслав відео на конкурс і підкорив суддів своїм виступом.

Друге місце зайняли Dance Theater "Street Ballet" з Олександрії, третє — колектив "Вікторія".

Щодо соло-учасників, то в цій категорії перемогу здобула Вікторія Гладченко, друге місце завоювала Дарина Руденко, а третє — Аліна Цвєткова.

Танцюй, Кіровоградщина

Спеціальні нагороди отримали: зразковий хореографічний ансамбль "Анюта", хореографічний ансамбль "Журавлина" (НВО "Мрія"), Юлія Маліцька, Діана Степанова, аматорський танцювальний колектив "Лілея", зразковий аматорський колектив "Авантюрин" і дует "ДашЮля".

Відзначимо, що всі переможці та учасники отримали цінні призи, серед яких — безкоштовне навчання в школі танцю Foresight Олександра Лещенка. Саме він десять років тому став фронтменом команди Кіровоградщини в проєкті "Майдан's".

Танцюй, Кіровоградщина

Крім гарантованих призів, один з учасників/учасниць зніметься в кліпі Мирослава Кувалдіна (Jonych) і отримає подорож до Карпат.

10 років після перемоги в

"Танцюй, Кіровоградщина!" дійсно стала головною танцювальною подією цього літа і вкотре довела, що Кіровоградщина — танцювальна столиця, де живуть справжні таланти, у яких танці в ДНК. Головне — завжди пам'ятати: "Рухатися треба зі смаком!".