10 років після перемоги в "Майдан's": Кіровоградщина знову підтвердила статус танцювальної столиці
- Автор
- Дата публикации
- Автор
![10 років після перемоги в "Майдан's": Кіровоградщина знову підтвердила статус танцювальної столиці](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428x240/6/2b/478adb77-3e8d5109aff8adf4195b9db3146ed2b6.jpg?v=7306_1)
Днями завершився масштабний танцювальний конкурс "Танцюй, Кіровоградщина!", приурочений до 10-річчя перемоги Кіровоградщини в популярному телевізійному проєкті "Майдан's".
Проєкт "Танцюй, Кіровоградщина!" був запущений 1 червня цього року і викликав неабиякий резонанс. В ньому взяли участь понад 130 молодих танцюристів із Кропивницького, Олександрії, Бобринця, Вишняківки, Малої Виски та Гурівщини.
Згідно з умовами учасники повинні були затанцювати під неофіційний гімн Кіровоградщини у виконанні Мирослава Кувалдіна (Jonych) і записати свою хореографію на відео.
![Танцюй, Кіровоградщина](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/6/bd/eeb4bfd3-46675067c09f2d1168955fcc2875cbd6.jpg?v=7517_1)
Урочисте нагородження відбулося на Театральній площі в місті Кропивницький. Всі переможці та учасники отримали обіцяні гарантовані призи, які їм особисто вручив Сергій Ларін, екс-голова Кіровоградської обласної адміністрації (2010-2013). Саме він придумав ідею проекту і втілив її в життя.
![10 років після перемоги в "Майдан's": Кіровоградщина знову підтвердила статус танцювальної столиці - изображение №1](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/08/f69abf87-2cf7574b1cdcd728959f3d95eda7708f.png?v=7517_1)
— говорить Сергій Ларін.
![Сергій Ларін](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/b/e7/b927a9bb-e1570e02510f024342bdda11d86f0e7b.jpg?v=7517_1)
Перше місце в конкурсі між собою поділили одразу два колективи — "Роксолана", які стали беззаперечними лідерами глядацьких симпатій і здобули найвищі оцінки журі, а також Professional dance studio - колектив, який найперший надіслав відео на конкурс і підкорив суддів своїм виступом.
Друге місце зайняли Dance Theater "Street Ballet" з Олександрії, третє — колектив "Вікторія".
Щодо соло-учасників, то в цій категорії перемогу здобула Вікторія Гладченко, друге місце завоювала Дарина Руденко, а третє — Аліна Цвєткова.
![Танцюй, Кіровоградщина](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/e/16/af222f80-62b39f6590261d0d552f7a4142d1a16e.jpg?v=7517_1)
Спеціальні нагороди отримали: зразковий хореографічний ансамбль "Анюта", хореографічний ансамбль "Журавлина" (НВО "Мрія"), Юлія Маліцька, Діана Степанова, аматорський танцювальний колектив "Лілея", зразковий аматорський колектив "Авантюрин" і дует "ДашЮля".
Відзначимо, що всі переможці та учасники отримали цінні призи, серед яких — безкоштовне навчання в школі танцю Foresight Олександра Лещенка. Саме він десять років тому став фронтменом команди Кіровоградщини в проєкті "Майдан's".
![Танцюй, Кіровоградщина](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/f/a0/dab06e3a-6201eec50e1ef0c2aa1f84737bf9aa0f.jpg?v=7517_1)
Крім гарантованих призів, один з учасників/учасниць зніметься в кліпі Мирослава Кувалдіна (Jonych) і отримає подорож до Карпат.
![10 років після перемоги в](https://telegraf.com.ua/static/storage/thumbs/428-*/9/8b/3e000441-00daf875569e787145594cbfd7eea8b9.jpg?v=7517_1)
"Танцюй, Кіровоградщина!" дійсно стала головною танцювальною подією цього літа і вкотре довела, що Кіровоградщина — танцювальна столиця, де живуть справжні таланти, у яких танці в ДНК. Головне — завжди пам'ятати: "Рухатися треба зі смаком!".