"Твої безпечні канікули": все, що потрібно знати про інтернет-конкурс

Автор
"Твої безпечні канікули": все, що потрібно знати про інтернет-конкурс

Для багатьох із нас літо асоціюється з відпочинком, теплими промінцями сонця, розвагами та часом, коли, нарешті, можна відіспатися. А ще — це пора, коли зростає ймовірність травмування чи нездужання. Їхніми причинами часто стають невігластво чи неуважність. Постає логічне запитання: Як убезпечити себе від неприємностей під час відпочинку влітку?

Вам потрібно "озброїтися" відповідними знаннями. І в цьому допоможуть тестові завдання Всеукраїнського інтернет-конкурсу "Твої безпечні канікули". Його підготувала команда освітнього проєкту "На Урок" спеціально для учнів 1-8 класів. Учасники інтерактиву згадають правила безпечної поведінки на вулиці та вдома.

До того ж учні повторять правила безпечного користування електроприладами, інформацію про служби порятунку та дізнаються, як убезпечити себе під час пандемії COVID-19. Кожне завдання містить мультимедійні матеріали, які точно не дадуть нудьгувати. І все це безкоштовно!

твої безпечні канікули конкурс

Долучитися до онлайн-конкурсу можна з 11 червня. Усі учасники гарантовано отримають яскраві нагороди. Не зволікайте та реєструйтеся вже зараз! Це і буде вашим кроком назустріч відпочинку без турбот.