Конкурс "Безпечний Інтернет 2.0": перевір, наскільки добре ти знаєш пастки вебпавутиння

Автор
Конкурс "Безпечний Інтернет 2.0": перевір, наскільки добре ти знаєш пастки вебпавутиння

Як багато часу ти проводиш у мережі Інтернет? Наскільки активно репостиш інформацію, не перевіривши її достовірність? А часто разом із файлом завантажуєш на ПК віруси? Так, Інтернет може бути дуже небезпечним! Для того, щоб дізнатися більше про плюшки та хитрощі вебпавутиння, візьми участь у новому цікавому конкурсі від онлайн-школи "На Урок" для учнів 1–11 класів "Безпечний Інтернет 2.0".

Що на тебе чекає? Забудь про теорію зі шкільної програми, на тебе чекають актуальні запитання, відповіді на які здатні неабияк полегшити життя. І це без перебільшень! А головне — ти зможеш визначити для себе дієві правила поведінки в мережі, які допоможуть уникнути будь-яких небезпек.

безпека в інтернеті

Усі завдання конкурсу пов’язані з реальними ситуаціями, до того ж вони доповнені яскравими зображеннями та відеоматеріалами. Учасники інтернет-конкурсу гарантовано отримають нагороди — дипломи І, II та III ступенів або сертифікати.

Реєструйся на конкурс "Безпечний Інтернет 2.0" та не дай мережі шансу ошукати тебе! Зареєструватися можна самостійно або з допомогою вчителя.

Ціна: безкоштовно.

Тривалість: із 2 квітня до 6 травня.