«Знаєш, мамо, як я тебе люблю!»

«Знаєш, мамо, як я тебе люблю!»

«Чудовий ранок...Прокинулася від того, що хтось ніжно цілує мої руки і шепоче: - Мої любі рученята, дякую вам за все, що ви для мене робите, ви стомились, відпочивайте я вже доросла і буду вам допомагати.

(Лежу і плачу не відкриваючи очей, сльози потікли по щоках).

- Матусю не плач, я ж тебе так люблю...»

«Росте поряд з нами чудовий і дуже турботливий хлопчик. Якось він побачив, що мама плаче. А старша сестричка повторювала, що в мами гіркі сльози. І тому, щоб мамочка ніколи не плакала, він почав всюди додавати цукор. Тепер в нас ніхто не плаче «гіркими» сльозами, бо знаємо, що є кому про нас потурбуватись!...»

Ці та інші історії - частина конкурсу «Зворушлива дитяча турбота», організованого Мамфорумом UAUA та форумом LIKAR.INFO спільно з ТМ «Старий Миргород». Завдяки зворушливим листам мам, тисячам переглядів і активному обговоренню на форумі, конкурс став справжньою подією і вийшов далеко за межі просто змагання. Читаючи проникливі історії про щиру дитячу турботу, частина батьків по-іншому подивилася на своїх діточок і їхню поведінку. Хтось із посмішкою, а хтось із сльозами на очах, усвідомив яке це щастя, коли в твоїй родині світить сонечко, коли за тебе переживає маленьке янголятко та всіляко прагне тебе підтримати, підбадьорити, втішити.

Вибір переможця виявився справжнім випробуванням для організаторів, адже кожна історія - це вияв найсильнішого в світі почуття материнської любові. В якості головного призу для переможця підготували турботливу домашню помічницю – фірмову пароварку, яка піклуватиметься про всю родину, максимально зберігаючи вітаміни та поживні речовини продуктів при готуванні страв. Втім, є ще один секрет, що дає можливість готувати смачно та корисно: дослідження проведені Інститутом гігієни і медичної екології ім. О. Марзеєва підтвердили, що приготування на м’якій воді, такій як «Старий Миргород», повніше розкриває натуральний смак та аромат страв. Всі переваги призу зможе оцінити переможниця конкурсу - Наталія Ємеліна. Окрім того, ТМ «Старий Миргород» відзначило авторів ще двох надзвичайних зворушливих історій, подарувавши заохочувальні призи – фірмові пледи.

Надзвичайно раді, що у ваших родинах зростають такі чудові діти, які вміють щиро про вас турбуватися. Хочеться завершити так, як і розпочинали – влучним уривком ще з однієї історії:

«Рано вранці, прокинувшись і відкривши свої чудові карі очки, наш синуля каже: «Мама, тато, пора вставати і збиратися на роботу». І не важливо, що сьогодні вихідний, бо найважливіше – це його турбота і тільки завдяки їй ми стаємо більш добрими, ніжними, щирими та відкритими. Адже наші діти люблять нас такими як ми є, не намагаючись нас переробити, вони бачать світ з доброї сторони і кожен раз показують нам це, турбуючись про нас”.