Лютий 2008. Звіт про відвідини Лаврівського дитячого будинку

Лютий 2008. Звіт про відвідини Лаврівського дитячого будинку

Все материалы по благотворительной активности форумов LIKAR.INFO и UAUA читайте на сайте Международной фундации LIKAR.INFUND

Лаврівський дитячий будинок

Львівська обл.,

Старосамбірський р-н,

с. Лаврів

+38 03 (238) 411 47

Директор: Яворський Мар’ян Володимирович

Моб.тел.: +38 097 519 13 13

Волонтер сайту UAUA.info, Микола Войтів:

Добре використовувати свій час так, щоби він був корисний і для оточуючих – твоїх ближніх.

Під час поїздки в Добромиль, я мав із собою 2 пакуночки з одягом, іграшками та засобами гігієни, які зібрали і передали – Роман Швець, Юлія Баськова, Ірина (Irynka 1), а також працівники Національної академії державного управління при Президентові України. Ці пакуночки через батька я передав директору Лаврівського дитячого будинку, так як поїхати туди особисто не було можливості.

Така можливість з’явилась 22-23 лютого 2008 року, коли я приїхав у Львів на одноденне відрядження, тому вирішив скористатися цією нагодою, щоби передати дітям з Лаврівського дитячого будинку ще іграшок від Вероніки та Ігоря з Позняків (Київ), а також одяг – від працівників Національної академії державного управління при Президентові України (Київ).

Зранку 23 лютого я приїхав потягом на вокзал у Львів і відразу попрямував з пакунками (3 пакунки + 1 великий, де ховалася медвежа сім’я (м’які іграшки) – велика мама і ведмежатко) до маршрутки. Через доброго водія я передав ці пакуночки маршруткою на Старий Самбір, і уже через 2,5 години директор Лаврівського дитячого будинку їх відібрав у Старому Самборі і відвіз машиною у Лаврів.

Величезну радість дітям принесли, чи краще сказати – привезли, з Києва від добрих людей ці подаруночки, а особливо, м’яке ведмежатко з великою м’якою мамою!!!

P.S. Лаврівському дитячому будинку необхідні меблі, тому залишок коштів після купівлі музичного центру (див. звіт про поїздку до Добромиля), а також кошти, які мені здали працівники НАДУ, будуть скеровані на купівлю необхідних меблів (своєрідний грошовий резерв, який можна буде наповнювати коштами за саме таким цільовим призначенням).

Величезна подяка усім доброчинцям!!!

Волонтер сайту:

Микола Войтів

Тел.:+38 044 481-21-98, 481-21-76

Email: [email protected]

Моб. тел.: +380676641753

Форум для родителей