Вперше в Україні: "Добробут" впровадив VR-вакцинацію

Автор
Вперше в Україні: "Добробут" впровадив VR-вакцинацію

Вакцинація без сліз та стресу для дітей? У "Добробут" можливо все! Медична мережа "Добробут" першою в Україні запровадила новий підхід до стандартної процедури щеплення. Відтепер віртуальна система "Вакциленд" перетворить щеплення на захопливу подорож до казкової планети.

Медична мережа "Добробут" вперше запровадила унікальний підхід до стандартної процедури щеплення — VR-вакцинацію. Програмне забезпечення для VR-вакцинації створила креативна агенція фармацевтичного маркетингу INCHKIEV за підтримки Pfizer. "Вакциленд" — це новий підхід до стандартної процедури щеплення, який прийнятний для всіх типів вакцинації. За допомогою шоломів віртуальної реальності звичайна вакцинація перетвориться для дитини на цікаву подорож до казкової планети.

vr вакцинація

Риков Олексій Аркадійович,керівник Медичного центру "Добробут":

VR-технології відкривають унікальні можливості для модуляції болю, впливаючи на увагу, емоції, зір, пам’ять та слух. Вони діють як знеболення.

Процедура відбувається у декілька кроків:

  1. Запрошуємо дитину до кабінету і розповідаємо про майбутню пригоду.
  2. Надягаємо на маленького пацієнта VR-шолом.
  3. Проводимо щеплення, поки дитина дивиться VR-мультфільм.
  4. Запитуємо дитину про віртуальну мандрівку.
Вперше в Україні: "Добробут" впровадив VR-вакцинацію - изображение №1

Пристрій підійде дітям від 3-х років. Малюки, які вже користувалися цим гаджетом, знають, що буде круто і зовсім не боляче. Сам пристрій легкий та простий у користуванні, він створює повне відчуття реальності, містить 75 кадрів на хвилину з якісним зображенням 4К та має систему кругового огляду 360 градусів,

— додає Риков Олексій Аркадійович.

Довідка: Медична мережа "Добробут" приватна багатопрофільна клініка, яка успішно працює в Києві з 2001 року та надає широкий спектр медичних послуг як на первинному, так і на рівні високоспеціалізованої медицини. Мережа об'єднує медичні центри та стаціонари для дорослих і дітей, службу невідкладної допомоги, стаціонар для дорослих із Центром неврології, Центр кардіохірургії, Клінічний центр онкології, Центр вертебрології, стоматологію, Центр дерматології та косметології та мережу аптечних пунктів. Більше інформації: www.dobrobut.com.

Приготуйся до зльоту та вирушай до захопливої подорожі на казкову планету разом із "Добробут"!

Реклама