Що потрібно знати про соціальну ініціативу #letsbuildtogether від LEGO + 5 ігор від ігрових агентів LEGO

Автор
Що потрібно знати про соціальну ініціативу #letsbuildtogether від LEGO + 5 ігор від ігрових агентів LEGO

Під час карантину у команди LEGO Group з’явилася чудова ідея: запустити соціальну кампанію як джерело підтримки й натхнення для батьків, яким доводиться тепер дбати як про освіту й розваги для дітей удома, так і про власну роботу й добробут. Тепер, як ніколи, важливо спілкуватися у позитивному руслі, підтримувати й надихати одне одного — це може стати запорукою здоров’я і добробуту.

Спільні ігри — чудовий інструмент для цього, тому LEGO намагається підтримувати всіх фанів у світі, надихаючи їх грати й будувати всією родиною разом!

А як же дати розраду наймолодшим?

Для малюків гра — природний і захоплюючий спосіб отримати інформацію про навколишній світ та опанувати навички, що знадобляться їм у майбутньому. Обираючи для дитини правильні іграшки, дорослі, без перебільшення, закладають фундамент її майбутнього успіху. Для цього чудово підходять набори LEGO®DUPLO® — вони сприяють розвитку емоційних й розумових здібностей дитини, вчать дитину творчо мислити й висловлювати думки, поліпшують сприйняття кольорів і геометричних форм.

новые наборы лего

За допомогою конструкторів DUPLO дитина навіть може опанувати абетку й навчитися рахувати, а батьки, спостерігаючи за процесом навчання й розвитку малюка, починають ліпше його розуміти. Це найкраща іграшка для дітей віком від півтора до п’яти років, тому що найбільше відповідають віковим можливостям дитини. Вони допомагають розв’язувати конкретні навчальні завдання: відтворювати мову тварин і навчатися вимовляти їхні назви, розпізнавати кольори й рахувати цифри.

Не є великим секретом, що набори LEGO – одна з найпопулярніших та найулюбленіших іграшок для дітей у всьому світі. Адже серед цього різноманіття можна знайти набори на різний вік та смак, як для дівчаток, так і для хлопчиків. Вже багато років різні покоління дітей захоплюються як класичними пропозиціями серій LEGO® City, LEGO® Creator, LEGO® Friends, LEGO® Technic, LEGO® Classic, LEGO® Star Wars™, так і новими темами, такими як LEGO® Harry Potter™, LEGO Super Heroes (Marvel Avengers) та LEGO® Disney™ Princess, які вже стали улюбленими для діточок.

А як же дати розраду наймолодшим? - изображение №1

Згідно з даними досліджень компанії LEGO, і батьки, і діти впевнені в тому, що гра має потужний мотивувальний вплив на навчання. Вісім з десяти батьків вважають, що діти, які регулярно долучаються до ігрової діяльності, згодом стають успішнішими й частіше за інших здобувають вищу освіту та кращу роботу.

Тож, як же надихнутися на нові ідеї? Заходьте на сторінку LEGO.com/letsbuildtogether або відслідковуйте публікації у соцмережах за гештеґом #letsbuildtogether або #ГрайтесяРазом.

Ви побачите, як можна обернути навчання на гру й розвивати в дітей такі важливі в сучасному світі навички, як критичне мислення, креативність і уміння вирішувати складнощі. Тож граймося разом ті цінуймо цей час, який ми проводимо з дітьми та допомагаємо їм пізнавати цей чудовий світ.

А як же дати розраду наймолодшим? - изображение №2

А чи полюбляє ваша дитина гратися конструкторами LEGO?