Архивы обсуждений роддомов г. Львова в конференциях (январь-февраль 2007)

Архивы обсуждений роддомов г. Львова в конференциях (январь-февраль 2007)

Форум для родителей //www.uaua.info/mamforum/

Yarka_sh

А львівські мамусі тут є? Розкажіть де ви збираєтеся народжувати свого малюка? Куди ходите на курси батьківства, УЗД, і взагалі, як проходить ваша вагітність!

mama_marka

Я ходила на звичайне профілактичне обстеження в „Інтерсоно” (УЗД, цифрова кольпоскопія, мазки, крісло). Дуже задоволена. Все за 40 хвилин, в одному кабінеті, з детальними поясненнями, лікар була приємна. Результати аналізів вислали на емейл (бо проблем не виявилося, якби щось знайшли, то довелося б іти другий раз).

Народжувала на Батальній. Мій відгук має бути у рейтингу пологових будинків. www.uaua.info/rating/

Yarka_sh

Власне я теж туди ходжу на УЗД, бо мене черги в поліклініках просто вбивають, а тут, хоча й плати не дуже малі гроші.... але прийнамні сервіс, і приємне ставлення, і купа пояснень. А на Батальну ви свідомо вибирали? Бо я зараз вагаюся між медінститутом (котрий зараз універ:)) і Батальною, але щось мене ціни на Батальній лякають:).

mama_marka

Я планувала в медінституті, чесно кажучи (в мене там родичі працюють), але він закрився на мийку. Але дуже задоволена Батальною - і лікарем, і умовами. А що ціни? Мені ніхто ніяких цифр не називав, заплатила скільки вважала за потрібне, орієнтуючись на гонорари лікарів такого рівня. Знаючи про конкуренцію за платоспроможних пацієнток, думаю, що таку "інфу" запускають працівники медінституту.

Наприклад, коли ми з чоловіком дізнавалися про спільні пологи у медінституті, нам сказали - "400 грн. в касу, а на Батальній набаг-а-ато більше". Як виявилося, 180 грн. Про гонорари лікарів - та сама історія "у нас 150 дол., а на Батальній - ду-у-уже дорого". Насправді - менше (тоді було, зараз не знаю). І ще купа страшилок про те, що "там всіх ріжуть". "Щось не так - кесарять без роздумів" і т.д. Так що я зрозуміла, це прояв конкуренції...

А загалом, вибирати треба лікаря, а хороші лікарі є і там і там. Умови - на Батальній всі палати двомісні, з душем і туалетом (вода постійно), діти з мамами, відвідування не дозволяють. Партнерські пологи заохочують, є консультанти з грудного годування.

В медінституті палати на 4-5 осіб, одна чи дві одномісні. Відвідування дозволені, партнерські пологи - також. Курсів з підготовки немає. Курси (бескоштовні лекції) є в Інтерсоно, ще Лічниця Шептицьких проводить курси у кількох поліклініках (точно знаю, що на Сихові і в себе біля Юра). Вдалого вибору!

larsever У Львові зараз пологове відділення обласної лікарні на Чернігівській працює все краще і краще. вони зробили ремонт, працюють за технологіями. Колись вони трохи "відставали", але зараз - любо-дорого подивитися.

Yarka_sh

В „Інтерсоно” я ходжу до Михайлишин Любов Олегівни. Як на мене, вона суперський і дуже чуйний лікар-гінеколог, це суто моє враження. Можете спробувати звернутися до неї. Сподіваюся, вона вам допоможе.

kyljok

Моя подружка народжувала 6 листопада в обласному, в Соломії Богданівни, вона назвала їй суму 400$, порвалася вона дуже (хоча дитинка була 3100), моя мама народжувала 10 років тому на Батальній і 6 років тому в обласній...одним словом платила і там і там (на той час 50долларів лікарю і 10 акушерці), але від Батальної жахливі спогади (хоча народжувала в одного і того ж лікаря, що Мама Марка), а в обласному їй дуже сподобалось...от до чого я веду, що вибирати треба на свій россуд. Про РД в якому я народжувала в Києві теж стільки всього розповідали, що я і сама боялася, а залишилась супер задоволеною. Це все як кажуть, як зірки стануть, у кожного по своєму. Про всі пологові будинки є страшилки, так як і у всіх лікарів є невдачі, а є пацієнти, які вдячні все життя. А ще дуже важливо вибрати по умовах перебування, а хороші лікарі є і там і там. І далеко не всі лікарі називають ціну. У мене взагалі своя думка про тих, що називають ціну, як за кілограм ковбаси, але це мій погляд, багато хто думає інакше.

Про умови не скажу, не знаю як там на сьогоднішній день, час у Вас є , обдумайте чого саме Ви хочете від пологового будинку(маю наувазі відвідування, пологи з чоловіком, ремонт) і від лікаря (запитати чи приїде він до Вас в любий момент, чи буде відвідувати після пологів...ну питати є що), а ще де краща педіатрія (я от думаю, що в обласному, хоча сестричку на Батальній з того світу відкачали, казали, що "зіпсований продукт поступив", грубо, але головне, що допомогли)...

Форум для родителей

Ждем ваши рассказы о родах! Пишите:

администратору форума