Архив обсуждений в конференции роддомов г. Львова (январь, 2006)

Архив обсуждений в конференции роддомов г. Львова (январь, 2006)

Форум для родителей //www.uaua.info/mamforum/

серый кот

Львовянкам вопрос: кесарево на Батальнiй (Дж.Вашингтона)

Дорогие дамы! У кого есть информация, скажите, пожалуйста, к кому из специалистов на Батальной лучше обращаться именно по поводу кесарева сечения? Заранее благодарны, я и мартенок.

mama_marka

Я там народжувала, в Ковальчука. Він супер спец., але я особисто не знаю нікого, кого б він кесарив.

З того що знаю, найкраще кесарить Кобецький, але він у медінституті.

серый кот

Так. Мене більш за все цікавить сумісне перебування з дитиною... А може, Ви знаєте у Львові ще пологові будинки, де є сумісне перебування? І можете порадити спеціаліста? Краще б, звичайно, Батальна, туди моїм родичам зручно добиратись. ))

iiiryna

Я кесарилась на Батальній в Леха, зав.патології, правда його вибирала на звичайні пологи, а було екстренне кесарево. Сумісного перебуванні здається більше нема ніде у Львові :((

mama_marka

Cпільне перебування і спільні роди є на Батальній, в медінституті і недавно мене переконували що на Мечнікова, але я не вірю :))). В медінституті взагалі прогрес - там родичів пускають відвідувати з першого дня. Але моїй кумі там не сподобалося ставлення лікаря і те що не вчили доглядати дитинку.

Ну і ще плюс Батальної - палати двомісні, а в мед-ті там по 4-5 буває і всі з дітками :))) На Батальній знаю класного неонатолога, може вона вам когось порадить на кесарський.

AnnaAk

Я народжувала на Мечникова, правда, 5 років тому, там були декілька двомісних палат 2 мами + 2дітини.

Не сподобалися тоді побутові умови.