Пелюшковий дерматит: що це таке і як з ним боротися?

Автор
Пелюшковий дерматит: що це таке і як з ним боротися?

На правах рекламы

Пелюшковий дерматит або «попрілості» - це проблема, яка, на жаль, час від часу виникає майже в усіх малюків у віці до 2 років. Звісно, що турботливу маму цікавить, чому так трапилося і, головне, що робити.

Насамперед варто знати, що шкіра новонародженого дуже ніжна й чутлива, вона легко травмується. Тому мами часто дивуються, наскільки швидко розвиваються почервоніння та подразнення. Якщо вчасно не усунути проблему, то прояви пелюшкового дерматиту прогресують і потім його дуже важко лікувати. Адже через поверхневі пошкодження бактеріальна та грибкова інфекції проникають у глибокі шари шкіри.

Пелюшковий дерматит виникає внаслідок дії на шкіру малюка численних несприятливих чинників: механічних (тканина пелюшок чи підгузка), фізичних (вологість та температура), хімічних (аміак, ферменти системи травлення, солі жовчних кислот) та мікробних факторів.

Найчастіше попрілості утворюються після тривалого контакту шкіри малюка з сечею та випорожненнями. Тому, якщо Ви використовуєте одноразові підгузки, - своєчасно їх змінюйте та обов’язково мийте шкіру дитинки. Корисними також будуть регулярні повітряні ванни.

Після того, як шкіра ретельно помита її слід лагідно промокнути м’якою сухою серветкою. Захистити шкіру малюка можна за допомогою спеціальних засобів. Добре коли засіб не лише доглядає, а й захищає шкіру малюка. Саме до таких засобів належить Драполентм крем виробництва компанії ГлаксоСмітКляйн, Великобританія. Драполентм забезпечує лагідний догляд за шкірою малюка: завдяки збалансованому складу основи крему, він створює на поверхні шкіри спеціальну захисну плівочку, яка захищає від дії несприятливих чинників та запобігає пересиханню. Драполентм також захищає шкіру малюка від бактерій та грибкової інфекції. Драполентм крем застосовують при кожній зміні підгузника: наносити крем слід на ретельно вимиту та висушену шкіру, приділяючи особливу увагу шкірним складкам.

Нехай у Вашого малюка буде здорова шкіра на сідничках та рожеві щічки.
pervie_procedyri_

Реклама.

Лікарський засіб. Умови відпуску: без рецепта.

Перед застосуванням обов’язково порадьтеся з лікарем, ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування та загальними застереженнями.

Зберігати в місцях недоступних для дітей.

Склад лікарського засобу:

1 г крему Драполентм містить

  • 0,1 мг бензалконію хлориду,
  • 2 мг цетримідину.

Виробник:

ГлаксоСмітКляйн Фармасьтикалс С. А.

189, вул.. Грюнвальдська, 60-322, Познань, Польща.

За повною інформацією звертайтеся в

ТОВ «ГлаксоСмітКляйн Фармасьтикалс Україна»,

03038, м. Київ, вул. Лінійна, 17. Тел./факс: (044) 585-51-85/86,

www.gsk.com

Реєстраційне посвідчення МОЗ України

№ П.10.00/02448 від 01.08.2005.

DPLN/01/UA/25.06.2010/3631