Пологи з черговою бригадою в пологовому будинку №6 (м.Київ)

Пологи з черговою бригадою в пологовому будинку №6 (м.Київ)

Почну з того, що народжувати я (точнійше ми з чоловіком) вирішила на Красному хуторі і коли дізналась, що його раптом закриють на санацію була просто вбитою...

Головою я розуміла, що всі зміни на краще, але зміна планів на 39 тижні - це щось! Мене лякала невизначеність і ще той факт, що роди з чоловіком можуть стати нереальними, якщо ми не підпишемо обмінку. До останнього я сподівалась встигнути на КХ, але наша ляля вирішила перечекати ПДР...було 40 тижнів і 4 дні, і ми з чоловіком підписали обмінку в 6 РД на партнерські пологи, але за умови що на наступний день я ляжу на обстеження, так як вже було більше 40 тижнів.

Коли вийшли за ворота в мене почало сильно прихватувати низ живота і поясницю, чоловік пожартував, що, може, варто вже повернутись. Вже кілька останніх тижнів у мене так постійно нив живіт і поперек, тому я посміялась і ми поїхали додому. Вдома я ще посиділа на форумі, а коли помітила, що ЩОСЬ (ниючий біль) заважає мені сконцентруватись, я почала рахувати проміжки між схватками (вони були кожні 6-7 хвилин)....я розповіла про це своїй мамі, а вона сказала, що вона з такими народжувала ще добу і я можу не поспішати в РД.... Одним словом, я почекала ще годинки 4 і ми викликали швидкку.

Коли ми приїхали в РД (це було десь біля 23.00) схватки були вже кожні 2 хв. і розкриття 6-7см. Ми оформились, нас забрали в партнерську передпологову.

Як же я здивувалась, коли побачила, що там є і м"ячик, і шведська стінка, і картинки з позами для пологів, і навіть телевізор, тобто таке дійсно є у всіх партнерських передпологових, а ще там туалет був поряд (а не в кінці коридора). М"яч - це класна штука (принаймні мені дуже полегшувало схватки), масаж теж допомагав. Мені постійно вислуховували серцебиття малюка. Мене заспокоювало те, що я могла його чути.

На потуги мене забрали в родзал, а чоловіку сказали почекати (я подумала, що це на краще, бо, може, він не захоче заходити, а це легше, ніж вийти), але він постійно питав коли можна зайти і його впустили.

В 1.15 народилась наша донечка - 3.460 і 53см.!

Роди приймав лікар Наріжний і акушерка Пономаренко (їм я дуже вдячна), а ще був Хілобок (до нього краще не попадати).

В 3.30 нас перевели в палату (чоловіка залишили зі мною і ми спали удвох на тому жахливому ліжку :)))), а вранці принесли малюка, а чоловік поїхав на роботу :).

Платну палату ми не брали, так як умови там чудові і в безплатних (ну а ліжко можна перетерпіти). Я була одна з дитинкою, а туалет і душ на 2 жінок... Чоловік і так пробирався до мене :).

kyljok

Форум для родителей

Ждем ваши рассказы о родах! Пишите:

администратору форума