Розповідь про наші пологи

Розповідь про наші пологи

Автор: Іллона, м. Київ

ПОЛОГИ У БУДИНКУ №2

Хочу теж поділитися розповіддю про наші пологи.

По відгуках в і-неті попередньо вирішили народжувати у 2-му пологовому. Планували поспілкуватися з кількома лікарями. Знайомі, які народжували у 2006 р. порадили Мельник Оксану Василівну. І після першої розмови ми вже іншого лікаря не шукали.

І вже тепер, коли наша доня з нами, можна тільки подякувати Провидінню що все так склалося.

Перейми почались вдома о 3-й ранку 20 червня. Після дзвінка лікарю ми зустрілись через годину в пологовому, вже було відкриття 3 см. Пологи були парні. Ми з чоловіком були весь час разом в індивідуальному родзалі. Ніяких «страхалок»-крісел не було, народжували на ліжку-трансформері.Також я не бачила ніяких інструментів, що психологічно було теж важливо. Дитинка народилась о 10-45. Після чого наклали шви (безболісно, до речі, можна було спокійно розмовляти) та віддали нам плаценту. І залишили нашу маленьку сімейку на кілька годин усвідомити подію та побути разом. У тому ж родзалі ми зразу пили чай та милувались дочкою. Потім перевели в інд.палату, де через 3 години я вже приймала душ, обідала і звичайно писала смс та телефонувала всім підряд :-). Все відбулось швидко і якось навіть спокійно.

Всі дні післяпологового перебування Оксана Василівна відвідувала мене регулярно, давала поради по годуванню, харчуванню, реабілітації і т.д. Решта персоналу теж ок, стерильність умов, хороша душова.

Через 3 дні ми були вдома і почалося нове життя, левову частку якого поки що займає наша Тереза.

Всім, для кого актуальне питання вибору лікаря, варто було б звернути увагу на все вищезгадане.

Крім читання відгуків нам дуже важливо було безпосередньо поспілкуватися з лікарем, відчути чи спокійно і надійно нам у його присутності,чи отримуємо відповіді на всі хвилюючі питання. Також телефонували у б.я. час, і завжди!!!!! лікар була на звязку.

Від душі бажаємо усім вдалого вибору лікаря та пологового, природньо народити свою крихітку і ростити її в любові.

А лікарю Мельник Оксані Василівні безмежно вдячні за здорову донечку Терезку , професійне та чуйне людське відношення і за те, що пологи пройшли максимально природньо,без моральних,фізичних травм, у класній, не «совковій» атмосфері і народження другої дитинки буде бажаним та без страху.