"Мир — мова щастя": конкурс до Міжнародного дня миру від Освітнього проєкту "На Урок"

Автор
"Мир — мова щастя": конкурс до Міжнародного дня миру від Освітнього проєкту "На Урок"

Щорічно 21 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день миру. Це чудове свято добра та надії закликає кожного задуматися, як побудувати безпечний і справедливий світ, навчитися жити у злагоді один з одним. Адже запорука щасливого життя — це мир без хвороб, агресії та насильства.

Робити світ кращим можливо не лише на глобальному рівні держав чи континентів. Це під силу кожному, навіть наймолодшому школяреві! Адже взаємодопомога, повага та толерантність є запорукою безпечного існування маленької планети під назвою "Школа", а створення сприятливої психологічної атмосфери є найважливішим стратегічним завданням для всіх учасників освітнього процесу.

Саме з нагоди відзначення Дня миру Освітній проєкт "На Урок" проводить конкурс для школярів "Мир — мова щастя", який триватиме з 14 вересня по 13 жовтня 2021 року. На вас чекає багато цікавої та корисної інформації й завдань:

  • про цілі сталого розвитку;
  • безпосередньо про День миру та особливості відзначення цього свята.

Також конкурс стосуватиметься питань дружби, конфліктів і булінгу в учнівському колективі. У завданнях використано відео ілюстрації та реальні ситуації з життя сучасних школярів.

Мир – мова щастя конкурс до Міжнародного дня миру від Освітнього проєкту На Урок

Запрошуємо до участі в конкурсі учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти. Після реєстрації на сайті naurok.ua ви зможете одразу розпочати виконувати завдання.

Традиційно на всіх учасників чекають нагороди — кожен отримає сертифікат чи диплом. Переможцями стають усі. Долучайтеся до конкурсу та дізнавайтеся про секрети спілкування міжнародною мовою Щастя!