"Створи найбезпенішу школу мрії": ЮНІСЕФ Україна запускає конкурс

"Створи найбезпенішу школу мрії": ЮНІСЕФ Україна запускає конкурс

Конкурс ЮНІСЕФ "Створи найбезпенішу школу мрії" на платформі Minecraft: Education Edition повернувся і тепер взяти участь можуть команди від шкіл із усіх міст України. Наразі триває прийом заявок від шкіл.

Головне завдання — зібрати команду однодумців на чолі з учителем та разом переосмислити реалії навчального процесу і створити віртуальну школу мрії, яка буде максимально безпечною в умовах пандемії COVID-19. Створена учнями школа повинна бути настільки ж креативною, наскільки безпечною, а рішення в проєкті реалістичними. В її інфраструктурі повинні бути враховані основні правила превенції, серед яких вимірювання температури на вході в навчальний заклад, контроль за дезінфекцією рук, масковий режим, контроль дистанції між відвідувачами, а також можливість організації дистанційного і змішаного форматів навчання.

Мета проєкту — в простій та доступній дітям формі донести основні правила і норми превенції під час пандемії, а також сприяти розвитку поведінкових навичок, які допоможуть школярам убезпечити себе, своїх рідних і близьких.

юнісеф київ

Конкурс ділиться на 5 етапів:

  1. Подача заявок на участь у конкурсі (20 травня — 02 червня)
  2. Проведення вебінару для вчителів-модераторів зареєстрованих команд (3 червня).
  3. Підготовчі сесії для учнів від їхніх вчителів (4 червня).
  4. Створення віртуальних безпечних шкіл мрії, підготовка та подача проєктів у форматі відео-презентацій (4 червня — 21 червня).
  5. Визначення школи переможця (21 червня — 5 липня).
конкурс Юнісеф

Команди-переможці будуть оголошені до 5 липня 2021 року включно та отримають спеціальні призи від організаторів конкурсу.

Для подання заявки необхідно сформувати команду від 3 до 15 учасників, визначити відповідальних за команду 1-2 вчителів, які виступлять модераторами для команди-участників конкурсу та разом із ними заповнити гугл-форму у період з 20.05 до 02.06. Детальніше ознайомитися із правилами і умовами конкурсу, а також з критеріями оцінювання робіт можна на сайті UNICEF.

всеукраинский конкурс для школ

Про ЮНІСЕФ. ЮНІСЕФ у своїй діяльності відстоює права і добробут кожної дитини. Спільно з партнерами ЮНІСЕФ працює у 190 країнах і територіях задля переведення цього зобов'язання у площину практичних дій, докладаючи особливих зусиль для охоплення найуразливіших і соціально виключених дітей, заради всіх дітей, де б вони не знаходилися. Слідкуйте за діяльністю ЮНІСЕФ у Facebook, Instagram, Twitter та TikTok.

Minecraft: Education Edition — (укр. Minecraft: Освітнє видання) є освітньої версією Minecraft, спеціально розробленої Microsoft для використання школярами в класі.