"Мандрівникам належить світ!": конкурс від Освітнього проєкту "На Урок" до Всесвітнього дня туризму

Автор
"Мандрівникам належить світ!": конкурс від Освітнього проєкту "На Урок" до Всесвітнього дня туризму

27 вересня всі прихильники подорожей і шукачі пригод відзначають Всесвітній день туризму. Це свято кожного, хто прагне до нових знань, розширення світогляду та отримання незабутніх вражень.

З нагоди відзначення Всесвітнього дня туризму Освітній проєкт "На Урок" запрошує школярів здійснити дивовижну подорож цікавими та незвичними об'єктами світу. Всеукраїнський інтернет-конкурс "Мандрівникам належить світ!" триватиме з 20 вересня по 20 жовтня 2021 року. На вас чекає багато корисної інформації та неймовірно цікавих завдань, із яких ви дізнаєтеся про дивовижні туристичні локації різних країн — усе те, що надихає мільйони мандрівників знову і знову залишати домівку та вирушати назустріч пригодам.

конкурси для школярів 2021

Готові до захопливої інтерактивної мандрівки найцікавішими та дивовижними туристичними об'єктами світу?

  • Що це? Всеукраїнський інтернет-конкурс "Мандрівникам належить світ!" (Участь безкоштовна!)
  • Для кого? Учнів 1-11 класів, які хочуть дізнатися більше про цікаві та незвичні туристичні об'єкти світу.
  • Як узяти участь? Зареєструйтеся на сайті naurok.ua
  • Що отримають учасники? Нові знання, дипломи та сертифікати!
конкурси для школярів 2021

А ще учасники конкурсу мають можливість отримати чудові подарунки. Беріть участь у конкурсі та отримайте можливість виграти стильний рюкзак та дві зручні поясні сумки (переможець зможе обрати найзручніші для себе моделі рюкзаків) для незабутніх подорожей. Також серед учасників буде розіграно 100 промокодів зі знижкою 15%.

Запрошуємо до участі в конкурсі учнів 1-11 класів закладів загальної середньої освіти. Після реєстрації на сайті naurok.ua ви зможете одразу розпочати виконувати завдання. Переможцями стають усі. Долучайтеся до конкурсу та отримайте масу вражень і цікавих відкриттів!

Читайте також: Ще більше знань: беріть участь в олімпіаді та вигравайте підписку на пізнавально-розважальний додаток