"Діти та батьки в інтернеті: путівник для безпечної подорожі": подробиці нової книги

Автор
"Діти та батьки в інтернеті: путівник для безпечної подорожі": подробиці нової книги

В Україні представили першу книгу для батьків з онлайн-безпеки "Діти та батьки в інтернеті: путівник для безпечної подорожі", в якій зібрали основні сучасні онлайн-загрози для дітей та підлітків, поради та зіркові приклади. Її написали у співавторстві Анастасія Дьякова — Радник з питань захищеності людини в інтернеті при Віце-Прем'єр-міністрі — Міністрі цифрової трансформації України, засновник освітнього проєкту #stop_sexтинг та Аліна Касілова — менеджерка навчальної діяльності #stop_sexтинг, дитяча та підліткова психологиня, тренерка.

Сучасні діти не розуміють, як це — жити без інтернету, соцмереж та ігор. Згідно з останньою статистикою, в Україні 96% дітей у віці 10-17 років постійно користуються інтернетом. Звісно, доступ до мережі дає можливість формувати світогляд, допомагає навчатися, розвиває уяву, впливає на родинні зв’язки, дружбу, романтичні стосунки для сучасних дітей. Але поруч із цим онлайн-світ створює безліч нових ризиків для дітей та підлітків. І в той самий час, майже 73% дітей ніколи не розказують дорослим про насилля та інші проблеми в онлайні.

секстинг

Про що розкаже книга

Як зробити безпечним час дитини в інтернеті? Коли варто реєструватися в соцмережах? Що таке кібербулінг та як захиститися від злочинців у мережі? Які є ризики та можливості для дітей у сучасному онлайн-середовищі? Усі ці питання авторки досліджують разом із відомими психологами, зірковими гостями та успішними батьками.

Про що розкаже книга - изображение №1
За коментарями та інтерв’ю я зверталася напряму до зіркових та успішних батьків та спеціалістів. А розпочинає книгу анотація від Маші Єфросиніної, і для нас — це честь. На Charity Weekend щодо сексуальної безпеки офлайн і онлайн ми познайомилися з видавництвом. Саме так і розпочалася історія з книгою. Ми неймовірно вдячні всім, хто долучився,

— говорить Анастасія Дьякова.

Анастасия Дьякова
Про що розкаже книга - изображение №2

Ми дуже хочемо, щоб ця книга служила практичним посібником. Якщо у вас виникає запитання щодо інтернет-безпеки, ви можете відкрити її та швидко знайти необхідну відповідь. Мрію, щоб книга допомогла якомога більшій кількості дорослих дізнатися про онлайн-безпеку. Не тільки для дітей, а й для своїх менших братів чи сестер, маленьких родичів,

— зазначає Аліна Касілова.

Книга "Діти та батьки в інтернеті: путівник для безпечної подорожі" Анастасії Дьякової та Аліни Касілової вже доступна у продажу на сайті видавництва "Талант": https://shop.talantbooks.com.ua/diti-ta-batki-v-interneti-putivnik-dlya-bezpechnoi-podorozhi/.

Вартість книги: 220 грн.

Нагадаємо, 26 червня о 19:30 на Книжковому арсеналі відбудеться презентація книги з авторками книги та запрошеними зірковими гостями.

Не пропустіть: В Україні запрацювала безкоштовна Гаряча лінія підтримки батьків після пологів