Maple Bear у Києві. Першу канадську двомовну школу відкрили на столичних Осокорках

Автор
Maple Bear у Києві. Першу канадську двомовну школу відкрили на столичних Осокорках

Міжнародна мережа двомовних шкіл Maple Bear (Канада) відкрила перший заклад у Києві. Нова школа площею 7000 кв.м розташована на затишних столичних Осокорках.

Будівля школи має велику мультифункціональну спортивну залу з професійним обладнанням та скеледромом, 12-метровий басейн з високоякісною системоюдезінфекції води, баскетбольний майданчик та поле для міні-футболу, хореографічну, музичну, мистецьку та кулінарну студії.

Maple Bear у Києві

Кожне навчальне приміщення школи розроблене відповідно до канадської методології навчання: простір навчального закладу легко підлаштовується для роботи учнів у групах, парах або індивідуальної роботи. Він має тематичні "навчальні станції", що дозволяє ефективно використовувати час учнів, зануривши їх у різноманітні навчальні предмети та підтримувати зацікавленість протягом дня.

Навчальний заклад використовує у своїй роботі не лише канадську освітню програму, а й програму, затверджену Міністерством освіти і науки України.

Maple Bear у Києві
Це відкриває набагато більше можливостей для учнів Maple Bear, оскільки вони підготовлені та здатні легко адаптуватися як до канадської системи освіти, так і до української системи навчання. Для них не буде проблемою вступити як до місцевого університету, так і до вищих навчальних закладів за кордоном,

— відзначає академічний директор Maple Bear Центральної та Східної Європи Ірена Корбабич-Путько.

За словами пані Ірени, на сьогодні це перша і єдина школа такого типу в Україні, але вже є запити від інвесторів з інших міст.

Maple Bear у Києві

Канада є світовим лідером двомовної освіти методом "занурення". З 1994 року в системі освіти цієї країни застосовується методологія, яка всебічно розвиває особистість дитини, а саме навички 21 століття: критичне мислення, формування характеру, креативність, інновації, а також цифрову та комп’ютерну грамотність.

Ці навички є ключовими для наших дітей, щоб досягти професійного успіху у швидкому та мінливому світі,

— зазначає Ленна Глейд, віце-президент академічної команди шкіл Maple Bear.

Maple Bear у Києві

Канадська академічна команда інтегрує вчителів київської школи Maple Bear в систему постійної підтримки та навчання. Вони матимуть доступ до всіх методичних розробок міжнародних експертів. Ірена Корбабіч-Путко, канадська академічна директорка Maple Bear протягом року допомагатиме вчителям опановувати канадські підходи. Ірена кілька десятків років працювала в освітній системі Канади, має управлінський досвід. В Україні вона допомагала Міністерству освіти та науки України з реформою.

Восени до школи пішли дошкільнята та учні початкової школи. Середня і старша школи чекатимуть на учнів наступних років.

Maple Bear у Києві

Вступ до груп дошкільної підготовки та попередня реєстрація для вступу до 1 та 2 класів відкрита за посиланням:

https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/order

Контакти Maple Bear, Осокорки:

Телефон: +380443905862

Електронна пошта: [email protected]

Web: https://kyiv.osokorky.maplebear-cee.com/

Instagram: https://www.instagram.com/maplebear_kyiv/

Facebook: https://www.facebook.com/maplebearkyiv/

Додатковаінформація: У Канаді від початку існує дві мови, англійська і французька. Завдяки двом "рідним мовам" канадці мають досвід у навчанні методом "занурення", яке дозволяє вільно володіти обома мовами. Канадська освітня система незмінно посідає перше місце у п’ятірці англомовних країн світу згідно з міжнародним рейтингом OECD PISA. Дослідження PISA відповідає на найважливіші питання: Що важливо знати та вміти громадянам? Як вони застосовують шкільні знання в реальному житті та чи достатньо вони гнучкі і зацікавлені, щоб прагнути навчатися протягом усього життя? PISA вивчає, чи здатна освітня система певної країни підготувати своїх учнів до успіху в реальному житті.

Реклама