Допоможуть позбутися жиру на животі: американський лікар дав рекомендації жінкам "прекрасного віку"

Читать на русском
Автор
3490
Як позбутися жиру на животі
Як позбутися жиру на животі

Важливо правильно поєднувати фізичні вправи та дієту

Українки – сильні жінки. Це вони довели своїми діями під час війни. Тим не менш, є речі, які можуть сильно засмутити і доводити до депресії навіть їх (як, втім, багатьох жінок у світі).

Одна з них — жир, що з’являється не вчасно на животику. У цьому впевнений доктор Майк Бол, пише видання Eat This, Not That.

Зазвичай причиною його появи при переході жінок до періоду "прекрасного віку" (коли бажання збігаються з можливостями) стає низький рівень естрогену, вважає експерт.

Також він навів кілька порад про те, як позбутися такого жиру.

Додайте кардіонавантаження. Дослідження, проведене Медичним центром Університету Дьюка, показало, що виконання аеробних вправ — це найефективніший спосіб позбавлення черевного жиру. Тренуватися потрібно при цьому хоча б п’ять разів на тиждень.

Регулярно виконуйте силові вправи. Вони допоможуть вам виглядати підтягнутими.

Їжте продукти з великою кількістю білка. Серед нежирних білкових продуктів виділяються риба, курка, рослинні білки. Вони забезпечують організм поживними речовинами і добре поєднуються з силовими тренуваннями.

Дотримуйтесь дієти, що включає здорові вуглеводи та жири. Для зниження ваги потрібно споживати менше калорій, ніж спалюється. Важливо при цьому скласти раціон, де будуть корисні жири та вуглеводи. Здорові вуглеводи – це цілісні зерна, а корисні жири можуть бути поліненасиченими та мононенасиченими. Найкориснішими вуглеводними продуктами вважаються фрукти, овочі, цільнозернові. З тих продуктів, які містять корисні жири, можна назвати горіхи та насіння, рибу, олії.

Влаштовуйте розвантажувальний день щотижня. Якщо ваша дієта не є гнучкою, краще від неї зовсім відмовитися. Інакше ви не зможете утримати вагу, коли скинете зайві кілограми.

Поговоріть з лікарем про плани схуднення. Втрата ваги пов’язана з регулярними фізичними вправами та дотриманням певної дієти. Якщо ви все начебто робите правильно, але знизити вагу не виходить, то поговоріть з фахівцем.

Раніше "Телеграф" називав продукти, відмова від яких запускає процес самознищення ракових клітин.