Може стати батьком навіть у 80 років? Генетик пояснила, чому діти Путіна потрапили у зону ризику
- Автор
- Дата публікації
- Автор
Скільки б грошей та лікарів у підпорядкуванні не мав Володимир Путін, втекти від смерті не вдавалося ще нікому
У російського диктатора Володимира Путіна навіть попри його вік ще можуть бути діти. Однак, як і у випадку з його останніми спадкоємцями (один із них народився у 2019 році), усі вони потрапляють до зони ризику.
Про це в інтерв’ю "Телеграфу" розповіла кандидат біологічних наук, генетик Олена Підгорна. Вона пояснила, що природою передбачено, що чоловіки повинні встигнути за життя залишити якомога більше свого насіння для запліднення, тому вони в цьому сенсі залишаються придатними до розмноження довше, аніж ми.
"У чоловіків також є так звана менопауза, яка протікає менш відчутно, аніж у жінок, але все ж може обмежувати у можливостях. Попри це, науці відомо дуже багато прикладів батьківства у 70-80 років. Жінка у цьому віці народити без допомоги лікарів вже не може", — каже вона.
У цей же час додає Підгорна, не слід забувати про хвороби, які можуть успадковуватись від батьків генетично. І тут у зоні ризику вже чоловіки. Саме батько похилого віку має більше шансів передати дитині ці недуги.
"Хоч би скільки грошей і лікарів у підпорядкуванні мав Володимир Путін, втекти від смерті не вдавалося ще нікому. Інша річ, що навіть за 10 зайвих років при владі диктатор встигне втопити в крові пів світу, підживлюючи себе збоченими радощами, а може й народити декількох наступників. Судячи з усього, в питанні тривалості життя Путіна українцям варто сподіватися не на генетику і хвороби, а виключно на власні сили", — сказала генетик.
Більше того, чи варто українцям сподіватися на добрі новини з Москви найближчим часом, ви можете прочитати в матеріалі "Телеграфа" під назвою "Є надія на "зовнішні фактори": генетик відповіла, чи може Путін дожити до 100 років".
Нагадаємо, раніше ми писали про те, що помер син найближчого соратника Путіна.