Скоро Землю накриє ще одна магнітна буря: як себе підготувати

Читать на русском
Автор
30939
Магнітні бурі в жовтні
Магнітні бурі в жовтні

З 6-го числа магнітні бурі стануть слабші, але вони досі можуть бути відчутні деяким людям

На початку жовтня була доволі тривала магнітна буря, яку відчули на собі всі, хто легко піддається її впливу. Проте, у середу, 5 жовтня, ця буря майже відступила. Проте, повністю негативний вплив сонячної енергії не зникне.

Як повідомляє аналіз космічної погоди Meteoagent, з 6 жовтня магнітна буря триматиметься на позначці "3". Це означає, що сонячна енергія буде доволі слабкою, але досі може викликати у деяких людей погане самопочуття. Зазвичай, вона впливає на ослаблені організми, але також і на метеозалежних людей. Такий прогноз може змінюватися, так як Сонце непостійне. Однак, поки що потужніші магнітні бурі очікуються ближче до середини місяця.

Торкнутися висока магнітність Землі може людей зі свіжими та застарілими травмами, із хворобами опорно-рухового апарату, судинної та ендокринної систем, хронічними захворюваннями нервової та травної систем можуть відчути загальне погіршення самопочуття.

Крім того, не виключено, що люди, які не мають жодної із перелічених хвороб, не піддадуться впливу бурі. Аби зменшити вплив магнітної бурі на організм людини слід:

  • дотримуватися режиму сна;
  • їсти корисну їжу та не пити шкідливі й алкогольні напої;
  • більше часу проводити на свіжому повітрі;
  • обмежити куріння;
  • уникати негативних емоцій та стресу;
  • виконувати дихальні вправи.

Як повідомляв "Телеграф раніше", народний синоптик Наталка Діденко спрогнозувала графік магнітних бурь в жовтні цього року. Їх буде декілька і магнітність Землі буде залишатися високою.

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.