Як почати худнути після Нового року, щоб встигнути до літа

Читать на русском
Автор
1394
Потрібно розпочати з правильного плану (зображення створено за допомогою ШІ) Новина оновлена 10 січня 2024, 10:17
Потрібно розпочати з правильного плану (зображення створено за допомогою ШІ)

Ми підкажемо, як схуднути до літа

Новий рік — це час свят і розваг, а також час, коли багато людей набирають зайві кілограми. Якщо ви хочете скинути вагу, щоб встигнути до літа, вам потрібно розпочати з правильного плану.

Ось кілька порад, як почати худнути після Нового року. Як пише Healthline, варто не забувати про спосіб харчування та не забувати про активність.

1. Поставте собі реальні цілі

Перш ніж починати худнути, вам потрібно поставити собі реальні цілі. Не намагайтеся скинути занадто багато ваги занадто швидко. Краще скидати по 0,5-1 кг на тиждень.

2. Змініть свій спосіб харчування

Щоб почати худнути, вам потрібно змінити свій спосіб харчування. Почніть їсти більше фруктів, овочів і цільнозернових продуктів. Обмежте споживання рафінованих вуглеводів, цукру і жиру. Не забувайте пити воду, яка виводить шкідливі речовини й регулює ваш апетит і травлення.

3. Додайте фізичні вправи

Фізичні вправи — це ще один важливий аспект схуднення. Додайте до свого щоденного розкладу хоча б 30 хвилин фізичних вправ.

4. Будьте наполегливим

Худнути може бути важко, але важливо бути наполегливим. Не здавайтеся, якщо не побачите результатів відразу. Просто продовжуйте дотримуватися свого плану, і ви обов'язково досягнете своєї мети.

Ось кілька додаткових порад, які допоможуть вам почати худнути після Нового року:

  • Пийте багато води. Вода допоможе вам відчувати себе ситим і покращить метаболізм.
  • Спіть достатньо. Коли ви не виспалися, ваш організм виробляє більше гормону греліну, який відповідає за відчуття голоду.
  • Знайдіть підтримку. Маючи підтримку друзів або членів сім'ї, вам буде легше дотримуватися свого плану.

Якщо ви хочете скинути вагу, важливо знайти план, який вам підходить і який ви можете дотримуватися. Не намагайтеся дотримуватися суворої дієти або виконувати надмірні фізичні вправи. Просто зробіть невеликі зміни в своєму житті, і ви побачите результат.

Раніше "Телеграф" розповідав, як прибрати ненависний жир з живота і боків.

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.