Чому авокадо покращує стан здоров’я: розповідаємо про користь "суперфуда"

Читать на русском
Автор
1311
Авокадо є хорошим джерелом мононенасичених жирів (зображення створено за допомогою ШІ) Новина оновлена 09 січня 2024, 19:50
Авокадо є хорошим джерелом мононенасичених жирів (зображення створено за допомогою ШІ). Фото Телеграф

У чому користь авокадо, як правильно зберігати і є цей тропічний плід

Авокадо — це тропічний плід, який є одним із найкорисніших для здоров'я. Він містить багато корисних речовин, таких як вітаміни, мінерали, антиоксиданти та жирні кислоти.

Ось кілька причин, чому авокадо такий корисний:

  • Авокадо є хорошим джерелом мононенасичених жирів. Ці жири допомагають знизити рівень холестерину в крові, а також зменшують ризик серцево-судинних захворювань.
  • Авокадо містить багато вітамінів і мінералів, таких як вітамін С, вітамін К, фолієва кислота, калій, магній та мідь. Ці речовини необхідні для нормального функціонування організму.
  • Авокадо є хорошим джерелом антиоксидантів. Антиоксиданти допомагають захистити клітини від пошкодження вільними радикалами, які можуть призвести до розвитку раку та інших захворювань.

Ось конкретні переваги авокадо для здоров'я:

  • Зниження рівня холестерину в крові. Авокадо містить багато мононенасичених жирів, які допомагають знизити рівень "поганого" холестерину і підвищити рівень "хорошого" холестерину.
  • Зменшення ризику серцево-судинних захворювань. Авокадо допомагає знизити рівень холестерину в крові, а також зменшує запалення, яке є фактором ризику серцево-судинних захворювань.
  • Покращення здоров'я шкіри. Авокадо містить багато жирних кислот, які допомагають зволожити шкіру і захистити її від пошкодження.
  • Зниження ризику розвитку раку. Авокадо є хорошим джерелом антиоксидантів, які допомагають захистити клітини від пошкодження вільними радикалами, які можуть призвести до розвитку раку.
  • Покращення травлення. Авокадо містить багато клітковини, яка допомагає регулювати травлення.

Як вибрати і зберігати авокадо

При виборі авокадо потрібно звернути увагу на його зовнішній вигляд. Авокадо має бути трохи м'яким, але не переспілим. Якщо авокадо тверде, його потрібно залишити на кілька днів дозрівати.

Авокадо можна зберігати в холодильнику до тижня. Якщо ви хочете, щоб авокадо дозрівало швидше, покладіть його в паперовий пакет з яблуком або бананом.

Як їсти авокадо

Авокадо можна їсти в сирому вигляді, додавати в салати, смузі, десерти та інші страви.

Якщо ви хочете отримати максимальну користь від авокадо, їжте його в сирому вигляді. При термічній обробці деякі корисні речовини авокадо руйнуються.

Раніше ми писали, як вибрати соковите авокадо з маленькою кісточкою.

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.