Що призводить до розширення пор на обличчі

Автор
825
Що призводить до розширення пор на обличчі

Розширеними пори можуть ставати через неправильний догляд за шкірою.

Закупорені пори — одна з найпоширеніших проблем зі шкірою. З нею можуть зіштовхнутися жінки різного віку, незалежно від типу шкіри. Вважається, що ті, у кого жирна шкіра, а також є схильність до куперозу, більше схильні до утворення розширених пор, але через неправильний догляд вони можуть з'явитися у жінок і з сухою шкірою, і зі шкірою змішаного типу. Розповідаємо, які помилки у догляді за шкірою найчастіше призводять до розширення пор.

Надмірне захоплення скрабами і відлущуванням

Скрабування допомагає не лише видалити омертвілі клітини шкіри і забруднення, але і освіжає колір обличчя та допомагає звузити пори — але лише у тому випадку, якщо не проводити процедуру занадто часто. Косметологи радять відлущувати шкіру один-два рази на тиждень (а взимку, коли шкіра відчуває нестачу вологи і більше схильна до пошкоджень — не частіше одного разу на тиждень), в іншому випадку шкіра стане більш сухою, пори розкриються і посилено поглинатимуть забруднення навколишнього середовища.

Часте вмивання

Якщо ми миємо обличчя частіше, ніж двічі на день (та ще й робимо це занадто гарячою водою), ми змиваємо з нього шар захисного жиру. Через це шкіра стає більш сприйнятливою до забруднення, пори забиваються пилом — і з'являються чорні цятки.

Часте використання матуючих серветок

Матуючі серветки допомагають видалити з поверхні шкіри зайвий жир і піт, що особливо актуально у спекотні дні. Але якщо користуватися ними дуже часто, відбудеться те ж саме, що й за активного вмивання: природний захисний шар шкіри просто не встигне відновитися, і вона стане вразливою для пилу і забруднень.

Відсутність у догляді за шкірою зволожуючих засобів

Зволоження — альфа і омега здорової і гарної шкіри. Якщо не допомагати їй відновлювати баланс вологи, шкіра стане тьмяною, з'являться зморшки. Крім того, через підвищену сухість можуть розтягнутися пори — таким чином шкіра намагається заповнити дефіцит вологи, отримуючи її з повітря.

Які властивості аспірину у косметології та побуті

Використання засобів на основі олій

Косметичні засоби, до складу яких входять натуральні олії, варто використовувати з обережністю: кокосова олія, ланолін і масло какао можуть забивати пори і розтягувати їх. Тож якщо ви все ж таки використовуєте косметику з оліями, подбайте про те, щоб гарненько очищати обличчя наприкінці дня.

Відсутність у догляді за шкірою сонцезахисного крему

Це взагалі дуже небезпечна звичка, через яку шкіра не лише раніше старішає, але і стає вразливою для смертельно небезпечної меланоми. Крім того, під впливом ультрафіолету у тканинах шкіри сповільнюються процеси вироблення колагену і еластину, а також зменшується рівень вологи, через що пори можуть розширитися.