Які продукти не бажано їсти зранку

Автор
543
Які продукти не бажано їсти зранку

Любителі американського кіно часто снідають пластівцями, апельсиновим соком, тостами і, звичайно ж, кава.

Експерти по правильному харчуванню закликають відмовитися від вживання цих продуктів натщесерце.

Які продукти небезпечно їсти натщесерце?

1. Кава. Ароматний напій стимулює вироблення шлункового соку. Якщо при цьому ваш шлунок порожній, то почнеться процес руйнування слизової оболонки стінок. Гастрит – ось до чого призводить звичка пити каву замість сніданку.

2. До розвитку проблем в роботі шлунково-кишкового тракту веде ранкова склянка апельсинового фрешу. Натщесерце ви отримаєте величезну дозу глюкози і кислоти, що зовсім не сприяє нормалізації роботи організму.

3. Свіжі фрукти та овочі. Ці корисні продукти, якщо їх їсти на порожній шлунок, можуть принести більше шкоди, ніж користі.

4. Їжа з приправами. Спеції подразнюють стінки стравоходу і шлунка. Якщо вони потрапляють в ШКТ натщесерце, то їх дія нічим не пом’якшується. Регулярне вживання на сніданок страв, приправлених спеціями, веде до розвитку захворювань органів травлення.

5. Каші швидкого приготування, булочки, солодощі. Це ті самі "швидкі вуглеводи", які провокують масштабний викид інсуліну в кров. Через невеликий проміжок часу після такого сніданку ви відчуєте голод, а також апатію і почуття втоми.

6. Холодна і газована вода. Напої з холодильника призводять до спазму судин слизової оболонки стравоходу і шлунка. Пити для здоров’я натщесерце рекомендують теплу воду або трав’яний чай.

Нагадаємо, раніше фахівці розповіли, чому на сніданок корисно їсти сало. Виявляється, цей продукт захищає від багатьох хвороб.