Які продукти можуть захистити від коронавірусу

Автор
618
Які продукти можуть захистити від коронавірусу

У список увійшли продукти, які багаті цинком.

Австралійські медики представили увазі продукти-захисники від коронавируса.

У міру поширення спалаху коронавіруса по всій Австралії жителі країни, як і в інших куточках планети, накопичують дезінфікуючі засоби, готуються до самоізоляції і скасовують свої плани поїздок. Медики відзначають при цьому, - хоча немає жодного способу повністю уникнути інфекції, зміцнення імунної системи за допомогою певних харчових інгредієнтів може зменшити ризик зараження.

За словами експерта Лі Холмса, хорошим рішенням є вживання продуктів з великою кількістю антиоксидантів, в числі яких ягоди, часник і цибулю, баклажани, гарбуз і моркву. Всі вони містять вітаміни С, В і Е, активно допомагаючи вести боротьбу з інфекціями. Включати в меню зазначені варіанти слід не рідше одного разу на день.

Фахівці внесли в список продукти, багаті цинком для захисту імунної системи. Таким чином, важливо включити в раціон яловичину, баранину, шпинат, рибу і устриці. Zn також корисний для боротьби з грипом, оскільки атакує інфіковані клітини.

Австралійські медики радять звернути увагу на живі бактеріальні добавки, адже корисні види кишкових бактерій впливають як на вроджену, так і на придбану імунну систему.

Головні правила, які збережуть ваше здоров'я

Ще одна рекомендація - вживання яєць, так як це надзвичайно поживна їжа, що містить більше 20 основних вітамінів і мінералів, включаючи білок хорошої якості, здорові жири і вітаміни А і Е. Дуже важливий і селен, що міститься в продукті, так як він підвищує імунітет, виступає одним з головних антиоксидантів, захищаючи організм людини від дії вільних радикалів.

«Багата протизапальна їжа дуже важлива на тлі спалаху коронавіруса. Вживання щонайменше п'яти овочів в день може допомогти боротися з небажаним процесом. Особливу увагу приділіть і куркумі, що має додаткові переваги», - додала Лі Холмс.