Поза, в якій ви спите, може розповісти про ваш характер

Автор
994
Поза, в якій ви спите, може розповісти про ваш характер

Людина вибирає пози уві сні несвідомо, не керуючись правилами чи заборонами.

Людина вибирає пози уві сні несвідомо, не керуючись правилами чи заборонами. Вона проявляє свою істинну сутність, оскільки не може контролювати тіло, як це відбувається під час неспання. Про що ж можуть розповісти пози сну?

«Королівська» поза

Вона притаманна людям спокійним і впевненим у собі. Людина лежить на спині, руки по швах. Варіантом цієї пози може бути «морська зірка», коли кінцівки широко розкинуті. Таке положення сплячого свідчить про його відкритість, товариськість, сміливість і лідерські якості. Він любить комфорт, зважує свої рішення, не робить учинків, які поставили б його в скрутне становище. Люди, що приймають «королівську» позу, люблять привертати увагу оточуючих, домагатися поваги і успіху. Зазвичай, їх сон глибокий і якісний.

Поза сну «Зародок»

Пояснюється бажанням сховатися в материнській утробі, де всі люди колись відчували захист і безпеку. Сплячий лежить на боці, зігнувши ноги в колінах і притиснувши їх до тулуба. Руки схрещені на грудях або просто зігнуті в ліктях. Часто людина при цьому загортається в ковдру, наче в кокон. Така поза властива людям, що страждають на неврози, фобії та депресію. Зовні людина може здаватися врівноваженою, але в глибині душі це уразлива беззахисна дитина, що потребує турботи. Сон таких людей зазвичай поверхневий, їх мучить безсоння.

Поради лікарів, як правильно кинути курити

Поза сну «на животі»

Різновидом цієї пози вважають «позу чаплі», коли сплячий трохи згинає ногу в коліні і відсуває в бік. Такі люди зазвичай дуже точні і акуратні, люблять все контролювати. Не виносять критики, але до інших мають завищені вимоги. Їм потрібно багато особистого простору. Вони примхливі і непередбачувані, схильні до частої зміни настрою, а також вразливі до стресів. Медики переконані, що позу на животі часто використовують жінки під час місячних і люди, які страждають захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Пояснюється це тим, що органи живота злегка здавлюються, що зменшує біль і дискомфорт.

Поза сну «Напівзародок»

Сплячий лежить на боці, злегка зігнувши руки і ноги. Таке становище найбільш фізіологічне і корисне для організму. М'язи розслабляються, сон протікає спокійно. Ця поза розповість про хороше психічне та фізичне здоров'я людини, а також про її впевненість у завтрашньому дні.