Попит в аптеках України зростає переважно на медичні маски

Автор
1266
Попит в аптеках України зростає переважно на медичні маски

З моменту перших анонсів про коронавірус у світі ціни на маски зросли з 15 копійок до 15 грн.

Протягом останніх тижнів в аптеках України спостерігається підвищений попит на медичні маски, зазначив СЕО сервісу Liki24.com, що здійснює пошук і доставку лікзасобів, Антон Аврінський у коментарі.

"В останні кілька тижнів сервіс Liki24.com відчував збільшення попиту, насамперед на медичні маски. Сервіс отримував заявки не лише від фізосіб, а й від оптових покупців. При цьому запитувана мінімальна кількість масок в одній партії становила 100 тис. шт., а максимальна - 1 млн", - зазначається в коментарі. 

Аврінський зазначає, що наразі "кількість масок, доступних до замовлення через сайт сервісу, обмежена, а при замовленні їх наявність в аптеках перевіряється додатково".

КМДА: у школах Києва посилено профілактику захворювань

У прес-релізі компанії повідомляється, що з моменту перших анонсів про коронавірус у світі ціни на маски зросли з 15 копійок до 15 грн.

Крім того, сервіс зафіксував збільшення попиту на такі препарати, як "Таміфлю" і "Арбідол".

"Це пояснюється статтями в деяких ЗМІ про те, що саме ці препарати ефективні при лікуванні різних штамів грипу та коронавірусу. Ці препарати зараз недоступні до замовлення", - зазначають у компанії.

Щодо противірусних препаратів, імуномодуляторів та засобів дезінфекції - всі вони є в наявності в аптеках.

Женевський автосалон уперше було скасовано після Другої світової

"Після оголошення про фіксування першого випадку коронавірусу Covid-19 у Чернівцях 3 березня сервіс Liki24.com відзначає незначне збільшення кількості пошукових запитів на противірусні препарати та імуномодулятори - "Рибавірин", "Лаферобіон", "Арпефлю", "Альтабор" та ін. Усі вони доступні в аптеках України, як і засоби дезінфекції - спреї та 2-відсоткові розчини хлоргексидину", - наголосили в сервісі. 

"За останню добу кожен п'ятий пошуковий запит стосувався саме противірусних ліків та імуномодуляторів", - додали в компанії.

Сервіс Liki24.com з пошуку та доставки ліків співпрацює з понад 5,5 тис. аптек у всій Україні. Щомісяця сайт сервісу відвідує близько 1 млн осіб.