Доктор Комаровський дав поради українцям "летіти чи не летіти"

Автор
800
Доктор Комаровський дав поради українцям "летіти чи не летіти"

Свою позицію з цього приводу Комаровський висловив на своїй сторінці в соцмережі.

Євген Комаровський, відомий український лікар-педіатр, розповів, що за останні п’ять днів він отримав майже тисячу повідомлень з питанням про те, чи безпечно сьогодні подорожувати з огляду на розповсюдження коронавірусу.

Комаровський розповів, що йому пишуть люди, які мають на руках квитки в Мілан, Мадрид, Берлін, Тенеріфе і т.д., та запитують у нього – летіти або не ризикувати.

“Далі слід стандартний набір голосінь про те, що дуже довго чекали і витратили купу грошей. Ось просто уявіть собі, що отримуєте від мене відповідь – мовляв їдьте, нічого страшного, а потім потрапляєте в ізоляцію на 2 тижні, як 1000 осіб в готелі на Канарських островах. І ось сидите ви 14 днів і з ранку до ночі проклинаєте Комаровського. Тому моя відповідь така: особисто я – поїду. Подбаю про гарну страховку, зберу аптечку мандрівника і поїду. А чи треба їхати вам – я не знаю. Це ваші гроші, ваші діти, ваше здоров’я і ваша відповідальність”, – написав Комаровський.

Він також наголосив, що тим, хто все ж наважиться летіти, треба буде додатково прочитати про правила профілактики ГРВІ, про безпеку в літаках, взяти з собою маски, санітайзер та дезінфікуючі серветки.

Через коронавірус радять не цілувати в щічку під час привітання

Нагадаємо, раніше Комаровський різко розкритикував українців, які протестували проти розміщення евакуйованих з Китаю людей у Нижніх Санжарах.