Вчені пояснили, коли категорично не можна їсти картоплю

Автор
Вчені пояснили, коли категорично не можна їсти картоплю

Пророслу картоплю не варто вживати, оскільки безліч корисних інгредієнтів продукту вже втрачено.

Свіжа картопля — багато в чому корисний продукт, але бувають випадки, коли її категорично не можна вживати. Вони були перераховані німецькими фахівцями: наприклад, овоч зберігався в холодильнику, не очищений або у нього є мокрі плями.

Зберігалася в холодильнику. У цьому випадку, за даними британського агентства з харчових стандартів, картоплю категорично не можна вживати насамперед людям з діабетом, переддіабетом. Після такого зберігання крохмаль, що міститься в ній, перетворюється на цукор. Коли продукт запікається або смажиться, він утворює акриламід, що збільшує ризик розвитку раку.

Проросла, що має зелені плями. Пророслу картоплю не варто вживати, оскільки безліч корисних інгредієнтів продукту вже втрачено. Зелені ділянки — ознака високого вмісту соланіну, токсичної хімічної сполуки, яка може викликати нудоту, сонливість, інфекції нирок, аритмію серця.

Неочищена. Ще один випадок, коли вживати не можна — разом зі шкіркою. Картопляну шкірку слід зчищати, оскільки у ній високий вміст соланіну (особливо при тривалому зберіганні). Крім того, овоч часто обприскують пестицидами, щоб уберегти від шкідників.

З неприємним запахом. Солодкуватий і затхлий запах — сигнал того, що картопля зіпсована. Хороша має приємний землистий запах.

Вчені знайшли продукти, які можуть підсилити чоловічий оргазм

Картопля, що має мокрі плями. Якщо картопля місцями мокра — це ознака того, що вона заражена грибами та бактеріями (такими як Erwina caratovora), попереджають експерти. Їсти її не можна — тільки в сміттєвий бак!