Назвали тварин, які є джерелом коронавірусу

Автор
715
Назвали тварин, які є джерелом коронавірусу

Коронавірус з Китаю складно піддається лікуванню через особливу клітинну структуру.

У МОЗ Польщі розповіли про те, що коти часто стають джерелами коронавірусів. За словами глави відомства Лукаша Шумовського, незважаючи на це, тварини не представляють ніякої небезпеки для людини.

«Тільки в 1 відсотку випадків коронавірус може мутувати і стати небезпечним для людини. Підчепити його від кота також практично неможливо. Не потрібно робити які-небудь дії щодо тварин. Більшість вірусів, від яких страждають домашні улюбленці, легко лікуються за допомогою антибіотиків. Мутації вірусів були завжди, але не варто через це побоюватися котів », - розповів Шумовський.

Фахівець відзначив, що організми, ослаблені різними захворюваннями, дійсно можуть відреагувати на віруси від тварин. Найчастіше це проявляється у вигляді розлади шлунка або незначного підвищення температури. Як правило, наслідки вірусу пропадають протягом кількох днів.

Евтаназія тепер легальна у Німеччині

Шумовський зазначив, що коронавірус з Китаю складно піддається лікуванню через особливу клітинну структуру, яка раніше не зустрічалася в подібних штамах. Сучасна наука дозволяє швидко знаходити вакцину від вірусів такого типу, через що чиновник очікує появи ліки від недуги протягом декількох місяців.