Названо 6 продуктів, які помилково вважаються корисними

Автор
495
Названо 6 продуктів, які помилково вважаються корисними

Зі списку продуктів, які багато людей помилково вважають корисними, в першу чергу називаються йогурти, вівсянка, манка, магазинні соки.

Краще не включати їх в свій раціон, повідомляє «Медична інформаційна мережа».

Наприклад, помилковим фахівці вважають думка про користь йогуртів з різними добавками. Вони часто подаються як продукти, в які додаються натуральні інгредієнти, - але насправді в їх виготовленні щедро застосовується цукор, різноманітні штучні добавки, підсилювачі смаку, аромату, здатні шкодити мікрофлорі кишечника.

Макарони можна вважати корисними продуктом тільки якщо вони виготовлені з твердих сортів пшениці. Тоді їх споживання не викличе різкого повішення рівня цукру в крові. Макаронні вироби з білого рафінованого борошна мають протилежний ефект - до корисних вони не відносяться.

Вівсянку безперечно можна вважати корисним продуктом, але думати так про страву швидкого приготування - помилково. Вміст пакетиків, яке просто заливається окропом, містить багато цукру, що пригнічує підшлункову залозу. 

Неправильно називати корисною і манну кашу. Манка готується з переробленої пшениці, майже не містить вітамінів, білка, зате багата простими вуглеводами, крохмалем, що збільшують концентрацію глюкози в організмі, які сприяють набору ваги.

Збалансована дієта для схуднення: меню на тиждень

Також не дуже корисний білий шліфований рис - подібно до попереднього продукту він занадто сильно оброблений. Краще вживати бурий, червоний, чорний.

Магазинні соки теж названі серед продуктів, помилково сприймаються багатьма людьми як корисні, - в них надто багато цукру.