Що буде з нашим організмом, якщо відмовитися від цукру

Автор
578
Що буде з нашим організмом, якщо відмовитися від цукру

Уже через два дні після утримання у людини покращується робота шлунково-кишкового тракту.

Зарубіжні лікарі розповіли про зміни в організмі, які відбуваються при відмові від цукру через місяць і рік. Доводи медиків навів головний інформаційний сайт охорони здоров'я в Південній Африці.

Останнім часом лікарі особливо наполегливо радять вживати напої без додавання рафінованого цукру, обмежувати поїдання харчових виробів, що його містять, так як ці звички мають прямий вплив на здоров'я тіла.

Простий вуглевод, позбавлений вітамінів, мінералів, ферментів і інших корисних речовин, впливає на стан шкіри, вагу, провокуючи ряд захворювань, що пов'язано із запальними процесами в організмі. Серед наслідків надмірної любові до цукру: вимивання кальцію з кісток, гіперглікемія, дисбактеріоз, кандидоз, порушення білкового і вуглеводного обміну, карієс, серцево-судинні захворювання.

Збалансована дієта для схуднення: меню на тиждень

 Вже через два дні після утримання у людини покращується робота шлунково-кишкового тракту, починає підніматися настрій зі зняттям напруги. Якщо особі вдається протриматися тиждень таким чином, то через зазначений термін простежується посилення життєвої енергії, сон стає більш якісним, що супроводжується легким пробудженням. Через місяць зміни мають місце вже і в зовнішньому вигляді, зокрема, шкіра стає більш пружною з ефектом омолодження.

Ті люди, які змогли відмовитися від вживання цукру, через рік можуть похвалитися посиленням захисних сил організму, що позначається в зниженні ризику захворіти простудними захворюваннями. Не менш важливий бонус - збереження оптимальних параметрів фігури або ж схуднення при зайвій вазі.