Обираємо спорт за знаком Зодіаку

Автор
Обираємо спорт за знаком Зодіаку

Які види тренувань вам найбільше підходять.

Комусь фітнес і спорт в цілому доставляють задоволення, а іншим — зусилля і сльози.

Одним подобається біг, прогулянки в парку, іншим — подивитися фільм, лежачи на дивані, і поспілкуватися в соціальних мережах. Перевірте себе, який вид спорту і фізичних навантажень підходить вам найкраще, виходячи з вашого знаку зодіаку.

Овен

Овни сильні й активні, вони люблять динамічні тренування. Кікбоксинг підійде ідеально, оскільки містить в собі поєднання ударів і швидкості, що шалено подобається цього спортивного, швидкому і енергійному знаку.

Телець

Біг — хороший вибір для Тельців, вони витривалі і вперті, що допомагає з кожним днем збільшувати довжину дистанції. Їх захоплює підготовка до марафонів і різного роду забігів, а ще Тельці отримують задоволення, коли виконують поставлену перед собою задачу.

Близнюки

Для Близнюків найкращий вид тренувань — плавання. Воно поєднує в собі кардіонавантаження і техніку, але їх більше приваблює відчуття свободи у воді. Вони не занадто захоплені спортом, але саме плавання може викликати їх інтерес.

Рак

Раки люблять тренування, що вимагають уваги і сили, їм підходять TRX-тренування, бо цей вид активності задіює всі групи м'язів. Фактично це фітнес з допомогою канатів і петель. Рак із задоволенням кожен раз буде відправлятися в зал.

Лев

Леви сильні й горді, їм потрібні такі ж потужні тренування, як вони самі. Опановування технікою тхеквондо як раз те, що потрібно Левам, оскільки їм подобаються види спорту із сильними ударами. Тхеквондо — спорт для впевнених і мужніх, він дає той набір навичок, який так необхідний Левам, і цей вид спорту залишиться з ними надовго.

Які 5 калорійних продуктів допоможуть схуднути

Діва

Діви завжди в русі, тому їм необхідні розслаблюючі тренування. Йога для них занадто пасивна, а ось пілатес є ідеальним рішенням. Аналітична і раціональна натура цього знака допоможе йому розвиватися і стати майстром в цьому виді тренувань.

Терези

Зумба Терезам прийдеться до душі, бо вона така ж нестримна і життєрадісна, як і цей знак. Терези завжди хочуть отримати максимальне задоволення від життя і тренувань, а це значить, що зумба забезпечить їм веселощі та гарний настрій.

Скорпіон

Скорпіони пристрасні, стрімкі. Велоспорт як раз для них, оскільки це джерело хвилювання і азарту. Цьому знаку сподобається самовідданість та наполеглива праця для досягнення результату в велоперегонах.

Стрілець

Уроки степа — ідеальне тренування для Стрільців, бо степ настільки ж оптимістичний і вільний в рухах, як і вони. Для Стрільця це своєрідне самовираження. А оскільки цей знак неймовірно товариський, то загальний клас буде для нього додатковим плюсом.

Козоріг

Козероги дуже відповідальні і вміють бути наполегливими, тому ідеальним спортом для них буде веслування. Воно вимагає уваги і старанності, тут немає місця ледарям. Козерогам подобається впорядкованість і інтенсивність, які пропонують заняття веслуванням.

Як довго треба займатися бігом, аби тривалість життя зросла

Водолій

Водолії — інтелектуали, їм подобаються тренування, які вимагають прорахунку і продумування. Паверліфтинг ідеально підійде цьому знаку, він навіть стане креслити схеми і придумувати прийоми для нарощування м'язів. Крім того, тренування можна обговорити на роботі або з друзями, що теж стане для Водолія плюсом.

Риби

Риби чуттєві й емоційні, їм потрібні тренування, що підтримують цей аспект особистості. Рибам підійде йога та медитація, оскільки вони часто перебувають у своєму внутрішньому і закритому світі, а йога допоможе їм знайти себе і впорядкувати свої думки.