Доктор Комаровський розвіює міфи про коронавірус (Відео)

Автор
588
Доктор Комаровський розвіює міфи про коронавірус (Відео)

Однозначно посилки з Китаю отримувати можна, незважаючи на смертельний коронавірус, наголосив лікар.

Педіатр, кандидат медичних наук Євген Комаровський прокоментував паніку в Україні через новий коронавірус у Китаї 2019 nCoV. Як він пояснив на опублікованому в YouTube відео, ця хвороба не може передатися великій кількості людей: вона приблизно в 9 разів менш заразна, ніж кір. "У цьому плані мене взагалі дуже дивує ось ця шалена паніка у наших соціальних мережах", – заявив доктор.

"Тобто, ви розумієте, – в моїй країні 150 тисяч хворих на кір. А люди продовжують обговорювати доцільність вакцинації! Уханьським вірусом поки не захворів ніхто, але всі не жеруть банани й не отримують посилки! Ну, це маячня якась!" – заявив Комаровський. Він також наголосив, що можна отримувати посилки з Китаю, як і їсти банани, незважаючи на поширення хвороби.

"Однозначно посилки з Китаю отримувати можна!" – наголосив він. Медик пояснив, що вірус в організмі людини, тобто в ідеальних для себе умовах, може існувати приблизно 14 днів. "У посилці з Китаю немає таких чудових умов. Там йому набагато менш комфортно живеться, і, повірте мені, більше двох-трьох днів він там, бідолаха, не протягне", – сказав Комаровський.

Станом на 28 січня тільки в Китаї підтверджені 4 тис. 535 випадків захворювання новим коронавірусом, від хвороби померли 106 осіб, а 60 осіб вдалося вилікувати. Про спалах пневмонії невстановленого походження в місті Ухань влада Китаю заявила наприкінці грудня 2019 року.

В Україні не буде жодних обмежень через коронавірус

Встановлено, що збудником захворювання став новий тип коронавирусу - 2019 nCoV. Вірус передається від людини до людини. Інкубаційний період коронавирусу триває від 2 до 12 діб.

Випадки захворювання вже зафіксовано в багатьох країнах світу. 24 січня міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька заявила, що в Україні виявлено три випадки підозри захворювання на коронавірус, два з яких не підтвердились. 26 січня під час доповіді президенту представники МОЗ заявили, що українські лікарі знають про методи лікування нового коронавірусу та готові до вжиття необхідних заходів у разі його виявлення. За словами прем'єр-міністра Олексія Гончарука, в Україні поки що немає жодних підстав для хвилювань через поширення коронавірусу в Китаї.