У мережі з’явились фейкові оголошення, щодо вакцини від коронавірусу

Автор
У мережі з’явились фейкові оголошення, щодо вакцини від коронавірусу

Оголошення про продаж вакцини від китайського коронавірусу nCoV почали з’являтись на інтернет-сайтах.

Ці оголошення є неправдивими, адже точно відомо, що вакцини саме від коронавірусу типу nCoV на сьогодні не існує.

Ціну за фейкову вакцину від коронавірусу nCoV виставили у 2500 гривень. В оголошенні не вказано, де пропонується вакцина саме від nCoV, проте це стає чітко зрозуміло зі страхітливого повідомлення: "Продам вакцини від коронавірусу. Вакцина від моторошного вірусу, що добрався до нас із Китаю".

"Розроблена ця протиотрута в Ізраїлі кращими спеціалістами своєї справи. Якщо хочете вберегти себе і своїх рідних та близьких, тоді терміново замовляйте протиотруту від CoV вірусу!"– мовиться у повідомленні шахраїв.

Зауважимо, що насправді перші клінічні випробування вакцини Коли буде готова вакцина проти коронавірусу: прогнози фахівців від коронавірусу типу nCoV відбудуться впродовж 3 місяців. Досвід попередніх років свідчить про те, що створення вакцини потребує значно більше часу. Зокрема, вакцина від лихоманки Ебола була створена лише через 20 років досліджень. А щеплень від вірусу Зіка або атипової пневмонії дотепер не існує.

На сьогодні від нового коронавірусу у Китаї померло вже 80 людей Смертельний коронавірус у Китаї: кількість жертв зросла до 80, понад 2700 заражених . Зараження діагностували щонайменше у 2761 людини в межах країни.

Монголія закриває кордон із Китаєм через вірус

Щодо України, в Києві підтвердили випадок зараження коронавірусом В Україні зафіксували випадок коронавірусу – уточнено , але згодом з'ясувалось, що це не китайський вірус nCoV.