Сон з макіяжем: неприємні наслідки

Автор
4
Сон з макіяжем: неприємні наслідки

Дівчата часто забувають про просту істину: не можна лягати спати з косметикою на обличчі.

Кожна жінка знає про те, що не можна лягати спати не змив макіяж з обличчя.

Але після важкої роботи або галасливої вечірки, які забирають всю силу ми іноді забуваємо або лінуємося вмиватися перед сном.

Ця шкідлива звичка дуже погано відображається на шкірі обличчя, але іноді слів замало і потрібні справжні мотивуючі факти, які будуть змушувати нас змивати залишки макіяжу і міського пилу з обличчя.

Що відбувається з нашою шкірою, коли косметика знаходиться на нашому обличчі всю ніч?

Якщо лінь умиватися перед сном нас наздоганяє все частіше і частіше, спробуйте мотивувати себе вашим ранковим виглядом, дивлячись на себе в дзеркало. Подивившись на себе в дзеркало, подумайте про те, скільки за ніч вмирає клітин під товстим шаром косметики. Як правило омертвіння клітин - це природний процес, але їх гине набагато більше через те, що ваша шкіра не дихає протягом всієї ночі і під впливом косметичних засобів вони гинуть в два рази більше. Звідси випливає, що наша шкіра старіє не своїм рокам.

Косметичні засоби забивають наші пори. Тональний крем або тонкий шар пудри, все одно не дає можливості шкірі повноцінно дихати. Велику частину часу ми знаходимося на роботі при цьому в самого ранку наносимо різну косметику на шкіру обличчя. Коли ми лінуємося вмиватися перед сном, ми забираємо у шкіри можливість дихати. Звідси настає старіння шкіри, втрата пружності та природного кольору.

Більшість косметичних засобів містять хімічні добавки.

Ніхто не може знати істинний склад продукту, яким ми користуємося. Якщо не змивати його на ніч, може з‘явитись алергія, подразнення на шкірі, постійні висипання, забиті пори та поява чорних цяток від яких не завжди легко позбутися. Ми можемо пропустити одне умивання, але коли шкідлива звичка стає регулярною, одноразова алергія переходить в хронічну, після чого про макіяж доведеться забути назавжди.

Включіть їх у свій раціон: продукти, які збережуть шкіру молодою і пружною

Власниці жирної шкіри мають свої ризики, якщо не змивати макіяж перед сном. Сальні заліза взаємодіють з косметикою, що призводить до поширення мікробів на шкірі обличчя.

Перед тим, як в зайвий раз ви включаєте свою лінь, подумайте про наслідки, які це може принести. Приділіть буквально п'ять хвилин для очищення шкіри і вона у відповідь збереже якомога довше свою молодість.