Своєчасна профілактика та комплексне лікування — важливий крок до здорових нирок

Читать на русском
Автор
1073
Своєчасна профілактика та комплексне лікування — важливий крок до здорових нирок Новина оновлена 15 березня 2024, 15:11

Захворювання сечовидільної системи, як і будь-які інші, восени та взимку стають особливо актуальними, адже організм в умовах гіповітамінозу та нестачі сонячних променів стає вкрай вразливим.

Восени та взимку ми зазвичай не можемо вживати достатньо свіжих овочів і фруктів, стрес і втому заїдаємо солодким і стравами, що містять багато солі. Також відбувається значне коливання температури, що може призвести до охолодження організму та зміни кровообігу. Усе це збільшує навантаження на нирки, й може спричинити розвиток запальних захворювань сечовидільної системи.

До найпоширеніших захворювань сечовидільної системи належать :

● інфекція січового міхура (цистит) — запалення слизової оболонки січового міхура, яке зазвичай супроводжується болем при сечовиділенні;

● гострий пієлонефрит — інфекція нирок, що спричиняється бактеріями та може бути дуже болісною;

● сечокам'яна хвороба — захворювання, при якому утворюються камені у сечовивідних шляхах, що може призвести до болю та інших проблем;

● уретрит — запалення сечового каналу, що супроводжується болем при сечовиділенні.

Істотну допомогу у профілактиці та комплексному лікуванні таких захворювань може надати препарат Тринефрон-Здоров’я, виробництва компанії "Здоров'я". Його актуальність обумовлена кількома причинами. Він має рослинну основу: до складу входять трава золототисячника, листя розмарину лікарського та корінь любистку лікарського. Кожен з них має багатий вміст біологічно активних речовин, що проявляється у протизапальній, антиоксидантній, спазмолітичній та знеболювальній дії.

Так, завдяки розмариновій кислоті зменшується вивільнення речовин, відповідальних за розвиток запального процесу, а тому препарат має протизапальну дію. Водночас інші його складові сприяють розслабленню м'язової оболонки відділів сечовидільної системи та усуненню спазму. Разом з сечогінною дією він допомагає покращити відтік сечі, а разом з нею — вивести з організму надлишок рідини (яка стає причиною набряку) та продукти обміну.

Тринефрон-Здоров’я впливає на пригнічення бактерій та знижує ймовірність утворення конкрементів (каменів). Препарат сприяє посиленому виведенню з організму солей сечової кислоти з подальшою зміною рН сечі та запобіганням подальшому утворенню каменів у сечовивідних шляхах. У таких умовах бактерії, які є причиною розвитку інфекційно-запального процесу у нирках та сечовому міхурі, перестають розмножуватися. Також антибактеріальна дія зумовлена наявністю у складі фенолкарбонових кислот, ефірних олій тощо. Вони допомагають боротися з інфекцією, а також сприяють підвищенню ефективності антибіотикотерапії.

Завдяки такому поєднанню ефектів Тринефрон-Здоров’я може застосовуватися як самостійно, так і в комплексі з іншими лікарськими засобами.

Препарат представлений у двох формах випуску: капсули та краплі для перорального прийому. Може застосовуватися у дітей віком від 12 років.

Завжди необхідно пам'ятати, наскільки важлива правильна робота нирок. Адже порушити роботу цього органу може проста неувага до себе та свого здоров'я. А ось наслідки серйозні, часом незворотні. Своєчасна профілактика та комплексне лікування циститів та пієлонефритів — важливий крок до здорових нирок.