Як відновити сили та підвищити працездатність восени? Поради від фармацевтичної компанії "Здоров’я"

Читать на русском
Автор
Вітаміни від фармкомпанії "Здоров'я" Новина оновлена 17 листопада 2023, 15:36
Вітаміни від фармкомпанії "Здоров'я"

Не секрет, що нестача вітамінів, мінералів та інших поживних речовин позначається на стані імунітету і настрої людини. Для тих, хто потребує підтримки восени та взимку, добрими помічниками можуть стати препарати від фармацевтичної компанії "Здоров'я".

Моновітаміни — легка допомога організму

Не завжди нестача цінних речовин потребує прийому полівітамінних комплексів. Іноді достатньо поповнити лише один або два.

Для подолання нестачі вітаміну А можна приймати Вітамін А-Здоров'я, який випускається у формі м'яких капсул у двох дозуваннях: 33000 МО та 100 000 МО. Вітамін А має загальнозміцнюючу дію, нормалізує тканинний обмін, стимулює регенерацію шкіри. Крім цього він є необхідним компонентом для нормального функціонування сітківки ока.

Наступним препаратом у лінійці моновітамінів є Вітамін Е-Здоров'я у формі м'яких капсул у трьох дозуваннях: 100 мг, 200 мг та 400 мг. Він має антиоксидантні та радіопротекторні властивості, імуномодулюючий ефект і є незамінним для нормальних репродуктивних процесів.

Вітамін С 500 від компанії "Здоров'я" випускається у формі жувальних таблеток і містить 500 мг аскорбінової кислоти. Серед показань до застосування препарату можна виділити лікування гіпо- та авітамінозу С, забезпечення підвищеної потреби організму у вітаміні С у період гострих респіраторних та інфекційних захворювань.

Комплексна вітамінна допомога

Окрім монопрепаратів вітаміну А та Е компанія "Здоров'я" випускає їхню комбінацію: Вітамін А+Е-Здоров'я. До його складу входить вітамін А 100 000 МО та вітамін Е 100 мг. Показаннями до застосування є атеросклеротичні зміни судин, порушення трофіки тканин, облітеруючий ендартеріїт, псоріаз, системний червоний вовчак, атрофія зорового нерва, пігментний ретиніт, а також комплексна терапія серцево-судинних захворювань.

Ще одним комбінованим препаратом, до складу якого входить комплекс нейротропних вітамінів групи В, є Нейромакс. Випускається у формі таблеток і розчину для ін'єкцій. Нейротропні вітаміни групи В мають сприятливий вплив на організм при запальних і дегенеративних захворюваннях нервів і рухового апарату. Тому показанням до його застосування є неврологічні захворювання, зумовлені доведеним дефіцитом вітамінів В1 та В6.

Особливо актуальним у осінньо-зимовий період буде комплекс вітаміну В6 та магнію – препарат МАГНЕМАКС-Здоров'я. Його рекомендують при хронічних фізичній та розумовій перевтомах, стресі, головному болі, розладах сну, а також інтенсивних фізичних навантаженнях на фоні дефіциту магнію. Препарат випускається у двох формах: таблетки та пероральний розчин. До складу однієї таблетки входять магнію цитрат у перерахуванні на магній 100 мг та вітамін В6 10 мг.

Дієтичні добавки: відновлюємо сили!

Корисним доповненням до вітамінів та мінералів є Омега-3 поліненасичені жирні кислоти (омега-3 ПНЖК), адже вони запобігають розвитку серцево-судинних захворювань, допомагають у лікуванні синдрому хронічної втоми, емоційних розладів і навіть депресії. У даному контексті на увагу заслуговує дієтична добавка ОМЕГА-3 риб'ячий жир, яка випускається у формі м'яких желатинових капсул, що містять 500 мг омега-3 ПНЖК.

Також компанія "Здоров'я" випускає дієтичну добавку Вітамін D3, що містить холекальциферолу 2000, 4000, 5600 МО у вигляді таблеток. Найважливішою функцією вітаміну D в організмі людини є регулювання метаболізму кальцію та фосфатів. Також він сприяє правильній мінералізації та зростанню скелета.

Вітамінами не можна запастися про запас. Вони мають надходити в організм щодня. І якщо восени немає можливості насититись сонячним теплом, наїстися вдосталь свіжих овочів і фруктів, то лінійка вітамінів від компанії "Здоров'я" — гарний варіант підтримати себе і пройти осінньо-зимовий період легко і з радісною посмішкою!

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.