"Літня" ангіна: що потрібно знати? Поради від фармацевтичної компанії "Здоров’я"

Читать на русском
Автор
2660
"Літня" ангіна: що потрібно знати? Поради від фармацевтичної компанії "Здоров’я"

Запальні захворювання глотки та гортані широко поширені та становлять до 35% у структурі ЛОР-патології. Традиційно сплеск гострих респіраторних інфекцій посідає осінньо-зимовий період. Але і в літню пору року високий рівень захворювань глотки зберігається, особливо при різкому переохолодженні організму і, зокрема, горла.

У спеку чимало передумов для запалення мигдаликів. Ось основні: перепади температур (наприклад при переході з приміщень, що кондиціонуються, на вуличну спеку і назад); холодні напої (напої з льодом), морозиво, інші продукти за допомогою можна охолонути у спеку; купання у холодних водоймах, освіжаючий душ, прохолодна ванна; знаходження біля відкритого вікна в машині чи вдома; тривале перебування поруч із вентилятором або кондиціонером; різка зміна клімату.

Літні ангіни завжди протікають важче за зимові — такі симптоми, як біль у горлі, нежить і кашель не викликають підозр, і на перший погляд не вимагають звернення до лікаря. У результаті людина починає займатися самолікуванням, результатом якого можуть стати ускладнення, що вимагають тривалої відновлювальної терапії.

Запалення мигдаликів супроводжується головним болем, млявістю, розладом сну, загальним погіршенням самопочуття.

Вирішуємо проблему швидко!

Переносити застуду без хворобливих і дискомфортних відчуттів у горлі набагато легше. Згідно зі світовою статистикою їхнє усунення суттєво скорочує термін хвороби. Крім того, на перших стадіях захворювань горла рекомендують саме симптоматичні препарати, оскільки підключення до патологічного процесу "важкоатлетів" — антибіотиків несе більше шкоди, ніж користі.

Перший бар'єр на шляху інфекції до дихальних шляхів — мигдалики. Це органи імунної системи, що виконують захисну функцію. Коли вони не можуть впоратися з цим завданням, відбувається розвиток запального процесу — ангіни або хронічного тонзиліту. Ось чому горло обов'язково потрібно лікувати і якнайшвидше!

Допоможе у цьому препарат "Ангілекс-Здоров'я", який випускається у формі розчину для полоскання та спрею, які містять гексетидину 1 мг, холіну саліцилату 5 мг, 2,5 мг хлорбутанолу гемігідрату. Препарат можна застосовувати дітям з 6 років. Він має антибактеріальну, протигрибкову, протизапальну дію, а також швидко усуває больовий синдром.

Компанія "Здоров’я" випускає велику кількість спреїв для лікування запалень горла. Це лінійка препаратів "Інгаліпт-Здоров'я", "Інгаліпт-Здоров'я форте", "Інгаліпт-Здоров'я форте з ромашкою", а також препарати "Бетайод плюс", "Каметон-Здоров'я", "Пропосол-Здоров'я".

"Інгаліпт-Здоров'я" — місцевий антибактеріальний засіб, що містить сульфаніламід, тимол, м'яту, евкаліпт, ромашку та підходить дітям від 3 років.

"Каметон-Здоров'я" — спрей антисептик місцевого застосування. Містить у складі хлорбутанол, камфору, левоментол, евкаліпт. Може застосовуватися для лікування дітей віком від 5 років.

"Бетайод плюс" — спрей для ротової порожнини. Діюча речовина — повідон-йод, виділяє при контакті зі шкірою або слизовими оболонками органічний йод, що має широкий спектр протимікробної дії. Йод частково діє бактерицидно на грампозитивні та грамнегативні коки та бацили, на деякі анаеробні бактерії, дріжджі, найпростіші та деякі віруси. Препарат також містить алантоїн, який чинить протизапальну дію. Застосовувати для лікування дітей віком від 8 років

У сімейній аптечці бажано мати препарати лінійки "Хлорофіліпт" (у формі спрею або таблеток для розсмоктування), що містить екстракт евкаліпта, для покращення функціонального стану ротової порожнини при сезонних захворюваннях. Цей препарат застосовується лише дорослими.

В портфелі компанії є 2 фітопрепарати природного походження на основі продукту життєдіяльності бджіл – прополісу.

Це "Проалор" у формі таблеток для розсмоктування, використовується у складі комплексного лікування гострих та хронічних запальних захворювань ротової порожнини, глотки та гортані. Фенольний гідрофобний препарат прополісу (продукт життєдіяльності бджіл) має антимікробну (на стафілококи, кишкову, синьогнійну палички), протигрибкову (на гриби роду Candida), протизапальну, ранозагоювальну та дезодоруючу дію. Призначається пацієнтам віком від 15 років. А також "Пропосол-Здоров'я" у формі спрею. Дія препарату також зумовлена властивостями комплексу біологічно активних речовин прополісу (флавони, флавоноїди, похідні коричної кислоти). Має протизапальні, протимікробні (відносно грампозитивних бактерій) та аналгезуючі властивості. Застосовувається дітям віком від 12 років.

Подбайте про себе і будьте здорові за будь-якої погоди! Насамперед необхідно зміцнювати свій імунітет. Не доводьте організм до знемоги перевтомою, незбалансованим харчуванням. Не зловживайте кондиціонером на спеці — різниця із зовнішньою температурою повинна становити 5-7 градусів. Не вживаєте надто охолоджені напої, особливо з льодом.

Укомплектуйте свою сімейну аптечку заздалегідь та зустрічайте застуду у всеозброєнні!

Info Icon

Важливо: будь-яка інформація медичної тематики, розміщена на сайті Телеграф, носить інформаційний характер і не являється рекомендацією.
Застосування будь-яких медичних препаратів повинно бути узгоджене з лікарем.